ערוצי הטלגרם ממשיכים לגדול, מניין התגובות בבלוג חצה רף נוסף, מפגש קוראים בשלבי תכנון, בחודש הבא יחגוג הבלוג יוםהולדת אז צפו למתנות, מבצע בלעדי לבלוג בשיתוף אתר הזמנת המלונות Club1Hotels ובקרוב יופיעו בבלוג פוסטים של כותביםאורחים.


ב-2018 הבלוג, והאתר כולו, עתיד לעבור מספר שינויים משמעותיים. עוד מוקדם לחשוף את התוכניות אך על חלקן לאורך החודשים האחרונים. כל דבר בשעתו.

לבינתיים, הנה לכם שישה עדכונים:

ערוצי הטלגרם

נכון לעכשיו לערוצי הטלגרם יש קרוב ל-550 מנויים סה״כ (כמובן שחלק מנויים על מספר ערוצים) וכל פרסום בהם מגיע לכמה עשרות או מאות קוראים נוספים באמצעות שיתופים. תודה לכל מי שבוחר לשתף פרסום מאחד הערוצים ולעודד אחרים להירשם גם כן.

חשוב לי להבהיר שהפרסומים שעולים בערוצי הטלגרם לא בהכרח מגיעים אח״כ לפוסטים בבלוג עו לעמוד חדשות ומבצעים. מבחינתי אלו כלים שונים להנגשת מידע אז מי שרוצה להיות חשוף לכל פרסום ופרסום מוזמן להצטרף לערוצי הטלגרם! ההצטרפות היא פשוטה, מהירה וכמובן חינמיתואפילו לא צריך להוריד את אפליקציית טלגרם למכשיר הסלולרי (אבל כדאי).

הנה קישורי ההצטרפות לערוצים השונים:

תגובות בבלוג

אני שמח לבשר שנכון לעכשיו רשומות בבלוג מעל 4,000 תגובות!

התגובה ה-4,000 נכתבה ממש לאחרונה והכותב, שלא אפרסם את שמו בשלב זה כדי לא להרוס לו את ההפתעה, יקבל ממני מייל ומתנה בימים הקרובים.

כדי להוסיף כיף על כיף אז הנה לכם נתון נוסף: הפוסט של מחר, ה-23 למרץ, יהיה הפוסט ה-700 בבלוג. הספירה הזאת לא כוללת פוסטים רבים שהלכו לעולמם עם האתר הקודם. העברתי בזמנו רק חלק מתוך הפוסטים של האתר הקודם משום שרבים היו לא אקטואליים, קצרים מדי או שכתבתי מאז גירסה טובה יותר שלהם.

מפגש קוראים

רבים מקוראיי הבלוג ביקשו, בתגובות לפוסטים ובפניות פרטיות, שאארגן מפגש לקהילת קוראיי הבלוג. זה דבר מקובל ורעיון טוב. הבטחתי לעדכן אתכם.

התכנון הוא לקיים מפגש קוראים במהלך השבוע האחרון של אפריל או במהלך השבוע הראשון של מאי. אין עדיין תאריך מדויק בין השאר כי לו״ז הנסיעות שלי לשבועות הקרובים טרם התגבש. אני יודע שרבים מכם נוסעים תכופים גם כן ולא תמיד נמצאים בישראל במהלך השבוע אז ההעדפה הכללית היא לבחור בערב יום חמישי. אבל, כאמור, שום דבר לא נקבע. בכל מקרה המפגש יהיה בת״א ואידיאלית במיקום נוח בקרבת אחת מתחנות הרכבת.

אם יש לכם רעיונות, מחשבות והצעות לעניין המפגשאנא כיתבו לי במייל!

ברגע שייקבע המועד למפגש אעדכן על כך בפוסט נפרד שיכלול הזמנה מסודרת.

יום הולדת לבלוג

ב-17 לאפריל, עוד קצת פחות מחודש, יחגוג הבלוג יוםהולדת. בתאריך הזה בשנת 2016 עלה לאוויר האתר שבו אתם גולשים כרגע בכתובתו הנוכחית. האתר הקודם עלה לאוויר שנתיים קודם לכן. רשמית הבלוג התחיל את דרכו בקיץ 2013.

כפי שעשיתי בשנה שעברה גם השנה אחלק לכם הקוראים אוסף של מתנות שוות במהלך השבועות שאחרי יוםההולדת לבלוג. המתנות השנה יהיו אפילו מעניינות יותר מהמתנות של השנה שעברה, לפחות לדעתי. אבל בלי ספויילרים כרגע.

בשבוע שלפני יוםההולדת של הבלוג, כלומר החל מה-10 לאפריל, לא יעלו פוסטים חדשים כי אהיה בחופשה קצרה (אמיתית כזאתבלי טיסה אחת במשך שבוע…).

מבצע להזמנות באתר Club1Hotels

כבר מעל שנה וחצי שאני כותב על אתר ההזמנות הייחודי Club1Hotels וההתלהבות לא נרגעה. אני עצמי ממשיך לבדוק את המחירים המוצעים בו לפני כל הזמנה וממשיך למצוא תוצאות מעניינות.

רבים מקוראיי הבלוג נרשמו לאתר (בחינםכהטבה לבלוג) ורבים מאלו שנרשמו כתבו ביקורות חיוביות מאוד על האתר ושירות הלקוחות שלו. מנהלי האתר אף דאגו לעדכן אותי על ההזמנות הרבות שהוזמנו ע״י קוראיי הבלוג.

החודש הייתה לי שיחה נוספת עם מנהלי האתר והגענו לשתי תוצאות חיוביות:

 1. האתר ימשיך להציע הרשמה בחינם לקוראיי הבלוג. זאת ועוד, נרשמים חדשים ייהנו מקרדיט ראשוני של 25$ לשימוש באתר (עם התניית שימוש), חברות באתר ShopRunner ועוד. שווי ההטבה הוא 99$ לשנה. אם טרם נרשמם לאתרלחצו כאן. ראוי לציין שהבלוג לא מקבל כל תגמול עבור נרשמים חדשים אז לא מדובר בפרסומת כלשהי.
  – – –
 2. בקרוב אציע מבצע ייחודי לקוראיי הבלוג. במסגרת המבצע תוכלו להנות מ-12.5% הנחה ברכישת תוויקנייה לשימוש באתר. רכישת תוויקנייה היא דרך מצוינת להוזיל עוד את המחירים הגםככהנמוכים שניתן למצוא באתר. בשנה שעברה הציע האתר הנחה גבוהה יותר לקוראיי הבלוג, בגובה 20%, והמבצע ההוא היה הצלחה גדולה. לצערנו השנה האתר הגביל את גובה ההנחה ל-10% בלבד ברכישת תוויקנייה וקוראיי הבלוג בעצם יוכלו לקבל הנחה קצת גבוהה יותר מהמקסימום. כדאי!

אם אתם רשומים באתר Club1Hotels ויש לכם ניסיון חיובי איתו, בהקשר של תוויקנייה או בכלל, אנא הגיבו לפוסט הזה עם הרשמים שלכם!

כותביםאורחים

השנה אני רוצה לעשות מאמץ מיוחד כדי להפוך את הבלוג לבמה גדולה הרבה יותר ממה שהוא כיום. אני רוצה יותר קולות, יותר דעות, יותר מידע, יותר ניסיון אישי (של אחרים ולא רק שלי), יותר טיפים שרלוונטיים ליותר קוראיםובקיצור יותר מהכל. לבלוג יש קהילת קוראים מכובדת שהולכת וגדלה אבל אפשר וכדאי לעשות מאמץ להגדיל אותה אפילו יותר.

המהלך הראשון בכיוון הזה הוא פרסום פוסטים שייכתבו ע״י חבורה קטנה של כותביםאורחים שאליהם פניתי בחודשים האחרונים. לכל אחד מהם יש ניסיון עשיר בתחום מסוים וחלקם אף אנשי מקצוע בתחום הנסיעות או תחומים משיקים. אציג אותם בזמן הנכון במהלך השבועות הקרובים.

בנוסף, אני שוקל להעלות סדרת פוסטים שעיקרה ריכוז חוויות וביקורות של קוראיי הבלוג מטיסות, שדות תעופה, מלונות, השכרות רכב וכו׳. כשהרעיון ייתגבש אכתוב על כך פוסט ואזמין אתכם הקוראים לשלוח לי רשמים בכתב.

בינתיים המשך קריאה מהנה!

13 תגובות

 1. אסף

  Club1Hotels – הוא אחת ההצלחות הכי מסחררות שהיו לי תודות לבלוג שלך. אני חייב לציין כי כמו שכתבת בהתחלה שרות הלקוחות שלהם מצוין (אני תמיד מתכתב עם רוברט).. כל מייל שאני כותב להם להזמנת חדרים (ועשיתי כבר מעל עשר הזמנות דרכם) נענה תוך כמה דקות. אמנם ביציאה הראשונה שלי דרכם הייתי קצת סקפטי כי הזמנתי דרכם מלונות ב 20% הנחה שקיבלתי תודות לך, והמחירים יצאו מגוחכים. משהו בתוכי אמר לי כי יש משהו "פישי" באתר הזה , אבל התבדיתי ובענק. כל הזמנה שעשיתי דרכם הייתה אמינה ב 100% ללא כל בעיות.
  אפילו ניצלתי את ה BRG שלהם , והם ממש באים לקראת ומוזילים מחירים ככל שניתן.
  שאפו לך על ההמלצה , וכמובן שאפו ענק על כל המפעל הזה שאתה עושה לקוראי הבלוג.
  מומלץ להשתמש באתר שלהם בחום רב. מקווה שיום אחד שוב יעלו את אחוזי ההנחה ליותר מ 10%.

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   אסף,

   המון תודה על הפידבק המפורט!

   שמח מאוד ללמוד שאתה נהנה מהמחירים והשירות שמציע אתר Club1Hotels. אני עצמי עוד לא הגעתי לעשר הזמנות באתר (קרוב…) אבל אני חולק את התחושות שלך ולכן ממשיך לכתוב על האתר ולהמליץ עליו.

   הגב
 2. ישראל

  היי ליאור

  אני גם משתמש הרבה בקלאב 1, רוברט נפלא, שירות לקוחות מצויין, וכמובן שהוספתי את התשלום החד פעמי ואני צובר גם קרדיט לתעופה מההזמנה של המלונות.

  אתר מצויין ומומלץ.

  הגב
 3. MOISHE

  היי ליאור ,
  אני משתמש בPRICE LINE ולפעמים די מרגיש נדפק כשמזמין דרכם מלונות או כרטיסי טיסה , כי במלונות לא נותנים לך את הנקודות כי אתה לא מזמין ישירות דרכם, חברות תעופה עושות לך בעיות עד שמסכימים לתת לך את הנקודות המגיעות לך , ואם מגיע בונוס אז הם לא נותנות אותו אלא נקודות רגילות ,
  משה
  או אולי עובדים עלי 🙁

  הגב
 4. Avi

  מישום מה כבר הרבה זמן אין עידכונים בטלגרם זה בעיה פרטית אצלי או שאין פרסומים

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   כרגע אין עדכונים. בסופ״ש תתקבל החלטה האם להמשיך עם הערוצים או לסגור אותם לבינתיים. הערוצים האלו דורשים זמן עבודה לא מבוטל.

   הגב
   • Avi

    תודה ליאור מעריך מאוד את ההשקעה ואני מאמין שכך רוב מי שקורא ונהנה מאוד מהכתיבה

השאר תגובה