שובר ללילה-חינם לאחר שתי שהיות במלונות קבוצת מאריוט

המבצע הזה חוזר אחת לתקופה ומיועד לכל מי שטרם רשם שהייה כלשהי בחשבון שלו במועדון Marriott Rewards. כלומר, המבצע תקף גם למי שמחזיק בחשבון במועדון, ואפילו עם פעילות, אבל לא רשם בו שהייה כלשהי. במסגרת המבצע, לאחר ההרשמה, יש להשלים שתי שהיות (לא לילות-בונוס) בתוך 120 ימים על מנת לקבל שובר ללילה-חינם שתקף לכל מלון של הקבוצה מקטגוריות 1 עד 5. אם יש לכם הזדמנות להשלים שתי שהיות במלונות הקבוצה בקרוב – זה כדאי!

סקייטרקס פרסמה את רשימת עשרת שדות התעופה הטובים בעולם

חברת הדירוג הבריטית, שעדיין נחשבת לסמכות בתעשייה, מפרסמת בכל שנה דירוגים שונים של שדות תעופה, חברות תעופה, מחלקות שירות וכו׳. בפעם השישית ברציפות זכה שדה התעופה הבינ״ל צ׳אנגי בסינגפור (SIN) בתואר השדה הטוב בעולם. כנראה שבצדק כי מדובר בשדה נהדר מכל בחינה. הטרמינל החדש ביותר בשדה, טרמינל 4, הוא אולי המתקדם ביותר בעולם ובליגה נפרדת ביחד עם טרמינל 2 של שדה התעופה הבינ״ל אינצ׳ון בסיאול (ICN). העשיריה המובילה בסדר יורד מהמקום השני לעשירי: סיאול אינצ׳ון, טוקיו הנדה, הונג-קונג, דוחא, מינכן, נאגויה, לונדון הית׳רו, ציריך ופרנקפורט. רשימה די מצחיקה, האמת.

שותפות חדשה בין אייר לינגוס האירית ואלסקה איירליינס

המטרה העיקרית של השותפות החדשה היא לאפשר לחברי מועדון התעופה הפופולרי של אלסקה, MileagePlan, אפשרות נוספת למימוש כרטיסי בונוס בין ארה״ב ואירופה. המועדון הפסיק בשנה האחרונה את השותפות שלו עם דלתא ועם אירומקסיקו, ובסוף אפריל יפסיק את השותפות שלו עם אייר פראנס וק.ל.מ, אז נדרשים תיקונים חיוביים לגרף. ראוי לציין שבשנה האחרונה המועדון הוסיף לרשימת החברות השותפות שלו גם את פינאייר וסינגפור איירליינס ששתיהן חברות מצינות בעיניי. אייר לינגוס היא תוספת מבורכת גם כן בהיותה חברה בדירוג ארבעה כוכבים של סקייטרקס עם מחלקת עסקים טובה מאוד מעל האוקיינוס.

מבצע כרטיסי בונוס של אלעל לטיסות בעונת האביב

להזמנות וכרטוס עד ה-15 למאי, ליציאות עד ה-30 ליוני. המבצע כולל כרטיסי בונוס בכל מחלקות השירות, מלבד המחלקה הראשונה, למגוון רחב של יעדים. אפשר למצוא לא מעט כרטיסי בונוס אטרקטיביים כשהיעד הזול ביותר הוא וורשה (סה״כ 50 נקודות לכרטיס הלוך/חזור לא כולל היטל-דלק ומסים). יעדים נוספים שכדאי לשים לב אליהם: וינה, פרנקפורט, ונציה ופריס.

מבצע כרטיסי בונוס של סנדור לטיסות בעונת האביב

להזמנות וכרטוס עד ה-15 למאי, ליציאות עד ה-29 ליוני (תלוי ביעד). חברי מועדון הנוסע המתמיד בסטטוס גולד ומעלה יכולים להנות מהטבות הושבה וכבודה בטיסות סנדור גם במסגרת כרטיסי בונוס. מחירי כרטיסי הבונוס במבצע לא נמוכים במיוחד, לרוב סביב 500 נקודות הלוך/חזור (למחזיקי כרטיס פלייקארד), אבל רשימת היעדים מעניינת וכוללת ערים כמו ליסבון, זאגרב וניס.

בלאקליין מגדילה את רשימת מועדוני התעופה השותפים שלה

חברת ההסעות בלאקליין, עליה אני ממליץ בבלוג לעיתים תכופות, מאפשרת ללקוחותיה לצבור נקודות במגוון מועדוני תעופה מכל נסיעה (לא כולל הזמנות בהן נעשה שימוש בקופון להוזלת המחיר). זו דרך נהדרת ליצור פעילות מזדמנת בחשבון ולשמור כך על תוקף הנקודות. כעת רשימת השותפים של בלאקליין כוללת לא פחות מתשעה מועדוני תעופה לרבות אלו של פינאייר, סינגפור איירליינס, אייר פראנס וק.ל.מ, לופטהנזה, קתאי ועוד.

בואינג מסרה את המטוס הראשון מדגם 787-10

המטוס החדש, מהדגם המתקדם והגדול ביותר במשפחת הדרימליינר, נמסר השבוע לסינגפור איירליינס. החברה צפויה לקבל סה״כ 49 מטוסים מדגם זה לאורך השנים הקרובות כחלק מתהליך יקר של רענון והרחבת הצי. החברה הזמינה עשרות רבות של מטוסים מכל הדגמים המתקדמים ביותר של בואינג ואיירבאס. כך, לדוגמה, בהמשך השנה היא תהיה חברת התעופה הראשונה בעולם לקבל לידיה גם את הדגם המתקדם ביותר של איירבאס ה-A350-900ULR (הדגם מסדרת ה-A350 החדשה שמיועד לטיסות לטווחים רחוקים במיוחד).

5 תגובות

 1. תום

  יש לציין גם שהאתר club1hotels השיק אפליקציה שימושית.

  הגב
 2. חנצי

  ראיתי תעריפים מעניינים לסינגפור בביזנס של אייר אינדיה (יציאה וחזור מישראל),כ 2,600$

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   תודה על המציאה!

   אכן מחירים מעניינים שאייר אינדיה מציעה כרגע. אגב, בדוק את המחירים בכיוון ההפוך – והם אפילו נמוכים יותר.

   הגב

השאר תגובה