הזכרתי את המבצע הזה לפחות בשתי הזדמנויות בשנה האחרונה (בנובמבר ובמרץ). אני עצמי ניצלתי את המבצע לאחרונה וכעת יש בחשבוני שובר ללילהחינם במלונות מקטגוריה 1 עד 5.

תנאי המבצע

לעמוד המבצעלחצו כאן.

לתנאי המבצע המלאיםלחצו כאן.

בתמצית, זה מה שמה שתרצו לדעת:

 1. יש להשלים שתי שהיות במלונות קבוצת מאריוט עד ה-28 לנובמבר 2018. זה התאריך הקובע למועד הצ׳קאאוט. ״שהייה״ כמובן מוגדרת רצף של לילות במלון אחד ללא קשר למספר ההזמנות שיוצרות את הרצף הזהאז לא ניתן להקים שתי הזמנות ׳מחוברות׳ כדי להשלים את דרישת המבצע בשהייה אחת.
  – – –
 2. החל מהחודש הבא (מועד טרם פורסם) כל מלונות קבוצת סטארווד יהפכו לחלק מקבוצת מאריוט, בעיניי המועדון, ולכן ככל הנראה שהיות במלונות האלו ייספרו גם כן.
  – – –
 3. לאחר השלמת שתי השהיות יופקד אוטומטית בחשבון שובר ללילהחינם. השובר תקף לשנה אחת מיום הנפקתו ומקנה לילה אחד בחדר מקטגוריית הבסיס של כל מלון מקבוצת מאריוט בקטגוריה 1 עד 5. ככלל ניתן יהיה להשתמש בשובר בכל לילה שבו זמין חדר בנקודות.

פשוט וקל. שתי שהיות, זולות וקצרות ככל שיהיו, יכולות להקנות לכם שובר ללילהחינם שפוטנציאלית יכול לחסוך בקלות מעל 100$ בהוצאה עתידית.

למה המבצע כעת אטרקטיבי יותר?

ראשיתבגירסה הנוכחית יש חלון זמן גדול יותר להשלמת שתי השהיות. בעבר חלון הזמן היה משך החודש בו התבצעה ההרשמה ושלושה חודשים נוספים לאחר מכן (כלומר, מקסימום 120 ימים). לעומת זאת מי שיירשם כבר היום למבצע יוכל להנות מחלון זמן של ארבע וחצי חודשים להשלמת שתי השהיות. הגמישות הזאת חשובה לנוסעים מזדמנים שאין להם עודף הזדמנויות לבחור מלונות.

שנית בחודש הבא ייכנסו לתוקף שינויים משמעותיים במועדון של קבוצת מאריוט ובין השאר יהיו פחות קטגוריות מימוש למלונות. כלומר, כל המלונות הקיימים בתוספת כל המלונות של קבוצת סטארווד יקוטלגו לפחות קטגוריות ומכאן שבקטגוריה 5 יהיו יותר מלונות וברמה גבוהה יותר. השובר, אם כן, יהיה שווה הרבה יותר מבעבר.

שלישיתהחל מהחודש הבא כל המלונות של קבוצת סטארווד יהיו חלק מקבוצת מאריוט, בעיניי המועדון, ושהייה בכל המלונות האלו תיספר לטובת המבצע. זה לא קורה כיום כי קבוצת סטארווד עדיין מפעילה את מועדון SPG.

קיבלתי שובר ללילהחינם

אני נרשמתי למבצע באפריל.

שהייה אחת השלמתי כשביליתי לילה במלון של רשת מוקסי ליד שדה התעופה של פרנקפורט. הלילה הזה עלה סה״כ 71 אירו. מהשהייה הזאת צברתי כמעט 1,000 נקודות.

את השהייה השנייה השלמתי לפני כשבוע כשנדרשתי ללילה בניויורק ובחרתי במלון של רשת קורטיארד בדרום מנהטן. הלילה הזה עלה לי 128$ בתעריף מוזל שכלל ארוחת בוקר ו-4,000 נקודות בונוס (ובסופו של דבר צברתי מעל 5,000 נקודות מהשהייה).

כלומר, שילמתי בערך 210$ עבור שני לילות שממילא הייתי חייב להזמין וקיבלתי בתמורה כ-6,000 נקודות (בשווי ריאלי של כמעט 50$) ושובר ללילהחינם שיכול להיות שווה בקלות מעל 100$. החזר לא רע על ההוצאה.

לסיכום

אם יש לכם נסיעות מתוכננות לחודשים הקרובים ועדיין לא רשמתם שהייה לזכותכם במועדון של קבוצת מאריוט אז כנסו לעמוד המבצע והירשמו. השובר הזה הוא בונוס מצוין לחברי מועדון חדשים ואני הרי ממליץ לנצל את הבונוסים האלו.

14 תגובות

 1. דודו פרץ

  האם חבר מועדון שנרשם לא דרך הקישור והשלים שהיה ראשונה לפני כשבוע יהיה זכאי במידה ויבצע שהיה נוספת בתקופת המבצע?

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   אני מאמין שהשעון מתחיל לרוץ רק לאחר ההרשמה. בכל מקרה שתי השהיות חייבות להיות בין ה-11 ליולי וה-31 לאוקטובר.

   הגב
 2. אסף

  חוששני שיש פה בלבול קטן. לפי מה שכתוב מדובר רק בחברים חדשים שמצטרפים. כשניסיתי להירשם למבצע נכתב לי כי אני כבר חבר במריוט. האם מדובר במבצע אחר מקביל שניצלת אותו לאחר שתי שהיות?

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   אני נרשמתי למבצע באפריל עם חשבון שהוא בן מספר שנים אבל טרם נרשמה בו שהייה בעבר. לא הייתה כל בעיה. המבצע אומנם מוגדר ׳לחברי מועדון חדשים׳, כלומר לכאלו שנרשמים למועדון תוך כדי ההרשמה למבצע, אבל בפועל עד כה הוא היה זמין גם למי שכבר מחזיק חשבון במועדון אבל טרם רשם לזכותו שהייה בעבר.

   אם יש לך חשבון ריק שטרם עשית בו שימוש – אתה יכול לנסות לסגור אותו ואז לפתוח במקומו חדש לטובת המבצע.

   הגב
 3. hemedr

  לא ברור לי הלינגו המלונאי, רשום שתי שהיות עד נובמבר וכל שהייה מוגדרת כרצף לילות ככה שצריך בעצם 4 לילות כדי לקבל את השובר, לא? או שמספיק לילה אחד פה ולילה אחד שמה?

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   שהייה יכולה להיות באורך לילה אחד. רק רציתי להדגיש שלא ניתן להזמין, לדוגמה, שני לילות רצופים במלון אחד – תחת שתי הזמנות נפרדות – ולקוות שזה יירשם כשתי שהיות.

   הגב
 4. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  האם חייב להזמין דרך האתר של מריוט כדי לקבל את המבצע?

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   כן.

   באופן כללי רק הזמנות בערוצים ישירים מאפשרות צבירת קרדיט כלשהו במועדון מלונות וקבלת הטבות סטטוס. זאת בניגוד להזמנות צד שלישי (סוכנים).

   הגב
 5. החסכן

  אסף, זה מבצע למצטרפים חדשים אבל אם הצטרפת בעבר לא נהנית מה- 2+1 ולא צברת סכום נקודות משמעותי, אולי כדאי לשקול "הצטרפות מחודשת" עם מייל אחר.
  המבצע הזה תמיד היה מצוין, אבל עכשו כשיש מלונות Moxy זולים באירופה הוא הפך עוד יותר כדאי

  הגב
 6. אסף

  אפרופו אם במריוט עסקינן, היה להם בעבר מבצע של שימור סטטוס גולד/פלטינום תמורת נקודות (25000 לגולד/40000 לפלטינום) הצלחתי למצוא קישור רק למבצע עד סוף 2017 – מישהן נתקל במבצע ל 2018.

  הגב

השאר תגובה