במהלך השבועות הקרובים תוכלו לרכוש נקודות של מועדון SPG במחיר של 22.75$ ל-1,000, נקודות של מועדון Hilton Honors במחיר של 5$ ל-1,000 ונקודות של מועדון IHG Rewards במחיר של 5.55$ ל-1,000.

Buy Points

רכישת נקודות במחיר מוזל, לטובת מימוש עתידי מחושב, יכולה להשתלם מאוד. זה בעצם סוד העניין: לרכוש בזול ולהשתמש בחוכמה. מוטב כמובן לחשוב על המימוש עוד לפני הרכישהאם כי זה לא תמיד אפשרי או פרקטי.

אם המטרה היא להשתמש בנקודות על מנת לרכוש לילות במלונות הזולים ביותר של הקבוצות השונות אז כדאי לזכור שמעטים הם המלונות בקטוריות הנמוכות ביותר, לא תמיד ישנה זמינות ללילותבונוס בהם ובכל מקרה מדובר במלונות שגם מחירם בכסף יחסית נמוך. משזה נאמר, זו עדיין יכולה להיות עסקה מעולה לאור העובדה שלילותבונוס במועדון של קבוצת סטארווד מתחילים מ-2,000 נקודות בלבד (45.5$ ברכישת הנקודות במבצע), לילותבונוס במועדון של קבוצת הילטון מתחילים מ-5,000 נקודות בלבד (25$ ברכישת הנקודות במבצע) ולילותבונוס במועדון של קבוצת אינטרקונטיננטל מתחילים מ-10,000 נקודות בלבד (55$ ברכישת הנקודות במבצע) או אפילו 5,000 נקודות בלבד במסגרת מבצע PointBreaks. בעלי סטטוס גבוה בשני המועדונים הראשונים אף נהנים מהטבה של ׳לילה חמישי בחינם׳ במימוש נקודות לחמישה לילות רצופים ומעלה.

כדאי גם לזכור שנכון להיום ניתן להמיר נקודות של סטארווד לנקודות של מאריוט באופן מיידי וחינמי ביחס המרה של 1:3. כלומר, ניתן לרכוש במסגרת המבצע של SPG נקודות של מאריוט במחיר של קצת פחות מ-8$ לכל 1,000 נקודות. זו עסקה לא רעה גם כן. באוגוסט המועדונים יאוחדו לאחד וכל הנקודות יומרו אוטומטית. המלונות היוקרתיים ביותר של קבוצת מאריוט (להוציא רשת ריץ קרלטון) דורשים כעת 45,000 נקודות בלבדאו 15,000 נקודות של סטארוודובעצם ניתן לרכוש בהם לילותבונוס תמורת פחות מ-350$ ללילה.

וכעת, פרטי המבצעים….

SPG Buy Points April 2018

נקודות של מועדון SPG

המבצע: 35% הנחה ברכישת 1,000 נקודות ומעלה

המחיר: 22.75$ לכל 1,000 נקודות

תוקף: עד ה-31 למאי, לחברי מועדון שחשבונם בן 14 ימים לפחות

כל חבר מועדון יכול לרכוש או לקבל במתנה מקסימום של 30,000 נקודות בשנה קלנדרית. הדרך היחידה להתגבר על המגבלה הזאת היא להעביר נקודות בין בני משפחה הרשומים באותה כתובת. כלומר, בני זוג לדוגמה יכולים לרכוש 30,000 נקודות כל אחד ולאחד את היתרות לתוך אחד החשבונות. אחד המימושים הפופולריים ביותר לנקודות של סטארווד הוא בהמרה לנקודות ומיילים של מועדוני תעופה. המרה ישירה אפשרית כמובן, עם בונוס של 5,000 נקודות בהמרה של כל 20,000 נקודות, אך ניתן גם להמיר באמצעות ׳חבילות הנופש׳ של מאריוט (ראו כאן).

HH Buy Points April 2018

נקודות של Hilton Honors

המבצע: בונוס של 100% ברכישת 5,000 נקודות ומעלה

המחיר: 5$ לכל 1,000 נקודות

תוקף: עד ה-7 ליוני

כל חבר מועדון יכול לרכוש מקסימום של 80,000 נקודות בשנה קלנדרית (לא כולל נקודות הבונוס). אבל זו מגבלתסרק משום שהמועדון של הילטוןוזה יתרון ענק של המועדוןמאפשר העברה חינמית של נקודות בין חברי מועדון (עם מגבלות מינימליות). כלומר, אפקטיבית, ניתן לרכוש כמות בלתי מוגבלת של נקודות באופן שיגרתי וגם במסגרת המבצעוזה פשוט ידרוש עזרה מחברים.

IHGR Buy Points April 2018

נקודות של IHG Rewards

המבצע: בונוס של 80% ברכישת 30,000 נקודות ומעלה

המחיר: החל מ-5.55$ לכל 1,000 נקודות

תוקף: עד ה-31 למאי

המבצע הזה הוא הזדמנות לרכוש נקודות במחיר הוגן אבל אני אומר מראש שהמועדון מציע מעת לעת גם בונוס של 100% ברכישת נקודות שמוריד את המחיר הלאה ל-5$ בלבד לכל 1,000 נקודות. אז אם אין לכם צורך מיידי בנקודות עדיף בהחלט לחכות למבצע טוב יותר. כך או כך, כל חבר מועדון יכול לרכוש מקסימום של 100,000 נקודות בשנה קלנדרית (לא כולל נקודות הבונוס) ולקבל 100,000 נקודות נוספות במתנה. דרך יצירתית אחרת לרכוש נקודות היא בהזמנת לילה בתעריף נקודות+כסף וביטול ההזמנה לאחר מכן (מה שמוביל לאובדן המרכיב הכספי בהזמנה והחזרת נקודות לחשבון כאילו הוזמן לילהבונוס רגיל).

11 תגובות

 1. מאיר

  קיבלתי את ההודעה של SPG/מריוט על השינויים. אתה יכול אולי לכתוב פוסט על מה צריך לדעת לגבי השינויים ומה זה אומר לגבי המשתמש הממוצע?

  הגב
 2. noamfiruz

  היי!
  תודה על השבת תשומת ליבנו למבצע הזה.
  אני נראה אקנה 20,000 נקודות של SPG, בגלל שיש להם את ההיתרון של המרה לרשת מלונות יוקרה והמרה למיילים בקלות. אומנם אף פעם לא עשיתי את זה אבל זה נראה שיש להם ממשקים מאוד נוחים.

  בכל אופן מה אתה חושב, רכישה של כ20,000 נקודות יכולה להועיל במשהו. אני עוד לא יודע את המטרה אבל אני יודע שאנצל את זה אני ומעיין הבת זוג שלי.

  הגב
   • מאיר

    אפילו פחות, מספיק 17K שאותם אתה ממיר ביחס 1:3 למריוט ואז מזמין.
    עשיתי את זה לא מזמן והיה מעולה – אחד המלונות הכי טובים עם יחס פנטסטי של הצוות.

   • noamfiruz

    תודה!! נראה לי שבאמת ארכוש נקודות שלהם ואמיר אותם בהתאם לצורך והרצונות.

  • Lior @ FlyingOut

   אתה צודק לשים את האצבע על 20,000 נקודות כי אותן ניתן להמיר ל-25,000 מיילים/נקודות של אחד מתוך עשרות מועדוני תעופה שותפים במועדון. כלומר, ברכישה של 20,000 נקודות של סטארווד אתה בעצם ממקסם את הערך מהמבצע.

   אבל – הערך הגבוה ביותר, ובפרט לפני אוגוסט (ולא ברור מה יהיה אח״כ), הוא בהמרה של 90,000 נקודות של סטארווד ל-270,000 נקודות של מאריוט ורכישת חבילת נופש. כפי שפירטתי בעבר בפוסטים (אחד מהם מקושר לפוסט לעיל). כדי להגיע ליתרה של 90,000 נקודות יש להשתמש בשלושה חשבונות שונים עם כתובת אחת וגם אז התהליך כולו ייקח מספר שבועות (אבל זה יקרה לפני אוגוסט, וזה מה שחשוב). השאלה אם מתאים לך כרגע להשקיע בערך 2000$ בהרפתקה הזאת, בהנחה שתוכל להשתמש בשלושה חשבונות.

   הגב
   • noamfiruz

    הבעיה זה לא ההשקעה של ה2000 דולר.
    הבעיה זה יותר ה3 חשבונות והאי וודאות הזה של הגעת כל הנקודות אלי.
    זה משהו שקצת מרתיע, אבל אבדוק על זה עוד קצת ואולי עוד אעשה זאת.
    אולי באמת אצור לבת הזוג שלי חשבון אחד ושנרכוש גם ממנה.
    מכאן אבל מתעוררת לי השאלה. אם אני מעביר את כל הנקודות בסוף לחשבון שלי, האם אני יכול לרכוש לבת הזוג שלי כרטיס טיסה עם זה, או לשדרג מחקה בזול גם לי וגם לה? או לחילופין להזמין חדר במלון?

    בגדול אני יותר מעוניין לרכישת נקודות כדי שאוכל להמיר למיילים או נקודות במועדוני התעופה ואז לקנות כרטיס או לשדרג מחלקה.

    כנראה שארכוש את המיילים של סטארוורד שבוע הבא אחרי שנחזור מהטיול.

   • Lior @ FlyingOut

    נקודות של סטארווד הן תמיד שימושיות כך שקנייה גרועה לא תהיה כאן (בהנחה שאתה משלם את המחיר המוזל במסגרת המבצע, כמובן). במקרה הגרוע תשתמש בנקודות האלו לטובת לילות-בונוס או פשוט תמיר אותן ישירות למיילים של מועדון תעופה כלשהו. הסיכון, בעיניי, אפסי.

    אבל אם כבר עושים רכישה מתוכננת אז שווה להשקיע ולפתוח שלושה חשבונות כדי אח״כ לרכז את היתרה כאמור.

    עם נקודות ומיילים – וזה נכון לכמעט כל מועדון לקוחות – אתה יכול לעשות מה שבא לך. רוצה לומר: אין שום בעיה שתשתמש במיילים מחשבון שלך כדי לרכוש כרטיס בונוס לכל אדם אחר שתרצה, בין אם תטוסו ביחד ובין אם לאו. אותו כנ״ל לגבי לילה במלון.

    שדרוג מחלקת שירות עם נקודות זה לרוב רעיון לא כ״כ מוצלח. הערך שמתקבל לנקודות במימוש כזה הוא די נמוך. אבל יש חריגים לכלל.

   • noamfiruz

    מעולה תודה על ההסבר המפורט שוב ליאור!
    אני יעשה את הרכישה.

    ויש איזה אתר שאני יכול לראות לאיזה מועדוני תעופה/חברות תעופה אני יכול להמיר את הנקודות של סטארוורד, זה משהו שניתן למצוא אצלם באתר?

    וכן כנראה ששדרוג מחלקה זה לא יוצא כזה טוב. אז אתה אומר שבטח עדיף יש בקניית כרטיס טיסה לקנות כרטיס ממחלקת עסקים וכו׳ .

השאר תגובה

BoardingArea