לא, אני לא מתכוון לטיסות לואוקוסט ו׳מלון ספא׳ במזרח אירופה. אני מתכוון לטיסות במחלקת עסקים מהשורה הראשונה ליעד אקזוטי ושהות של שבוע במלון יוקרה אמיתי. עם אפשרות ביטול מלאה


הערה: לפני ביצוע פעולה כלשהי, ובפרט רכישת נקודות כשלב ראשון, אנא קיראו את כל הפוסט, את ההערות לפוסט ואת תנאי מועדון SPG. ייתכן שיהיו מגבלות שלא יאפשרו להשלים את כל התכנון כפי שפירטתי בפוסט. 

הטריק הזה כולל רכישת נקודות לשני חשבונות שונים במועדון מלונות אחד, העברת הנקודות מאחד החשבונות לשני כדי ליצור חשבון מאוחד, העברת הנקודות מאותו חשבון לחשבון במועדון מלונות אחר, מימוש הנקודות האלו עבור חבילת נופש שכוללת יתרת מיילים במועדון תעופה מסוים, שימוש במיילים האלו לרכישת כרטיסי בונוס והזמנת לילותבונוס שגם הם חלק מחבילת הנופש

טוב, אתם עדיין איתי…?

אעבור על הלוגיסטיקה צעד אחד צעד. אחרי שאסיים עם הלוגיסטיקה אוכל לגעת בתכנון הנסיעה עם מספר אפשרויות שונות. אפשר לומר שזה פוסט למתקדמים אבל אני מקווה שכל אחד יוכל ליישם את הטריק הזה.

הטריק מיועד לשרת שני נוסעים.

אופן ההכנה

 1. שני הנוסעים צריכים לפתוח חשבון במועדון SPG (קבוצת סטארווד). חשוב ששני הנוסעים ישתמשו באותה כתובת מגורים בפרטי החשבון. במידה ולשני הנוסעים כבר יש חשבון פעיל במועדון הרי שצריך לעדכן/לוודא שכתובת המגורים בשני החשבונות זהה. במידה ואלו חשבונות חדשים, או במידה והיה צורך לעדכן את הכתובת כאמור, יתחילו להיספר שלושים ימים שרק לאחריהם ניתן יהיה להמשיך עם הטריק.
  – – –
 2. אחד הנוסעים, נקרא לו נוסע1, צריך לפתוח חשבון במועדון Marriott Rewards (קבוצת מאריוט).
  – – –
 3. נוסע1 צריך לפתוח חשבון גם במועדון התעופה MileagePlus (יונייטד).
  – – –
 4. מועדון SPG מציע 35% הנחה על רכישת כל כמות של נקודות עד ה-14 ליולי. מחיר הנקודות, בשקלול ההנחה, הוא 22.75$ לכל 1,000 נקודות. לפרטים נוספים לחצו כאן. נוסע1 ירכוש 30,000 נקודות לעצמו (עלות: 682.50$) ובנוסף ירכוש 30,000 נקודות במתנה לחשבון של נוסע2 (עלות: 682.50$). נוסע2 ירכוש 30,000 נקודות לעצמו (עלות: 682.50$) ובנוסף ירכוש 28,000 נקודות במתנה לחשבון של נוסע1 (עלות: 637.00$). סה״כ שני הנוסעים ישלמו בדיוק 2,684.50$ שהם נכון להיום 9362 ש״ח.SPG Buy Points - July 2017
  – – –
 5. לאחר שהנקודות יהיו בחשבון יעביר נוסע2 את כל הנקודות שלו לחשבונו של נוסע1. זה אפשרי, בחינם, בהנחה שכתובת המגורים בשני החשבונות זהה ולא שונתה בשלושים הימים שקדמו לבקשת ההעברה. לאחר ההעברה לנוסע1 יהיו בחשבון 118,000 נקודות סה״כ.
  – – – 
 6. נוסע1 יקשר בין החשבונות שלו במועדוני המלונות של הקבוצות סטארווד ומאריוט. זה אפשרי בחינם לאור העובדה ששני המועדונים נמצאים בהליך מיזוג.SPG and MR Link Accounts
  – – –
 7. נוסע1 יעביר את כל יתרת הנקודות שלו מהמועדון של סטארווד למועדון של מאריוט. יחס ההעברה הוא 1:3 לטובת הראשון כך שלאחר ההעברה יהיו בחשבונו של נוסע1 במועדון Marriott Rewards בדיוק 354,000 נקודות.
  – – – 
 8. המועדון של קבוצת מאריוט מציע ׳חבילות נופש׳ כאפשרות למימוש יתרת נקודות גבוהה. במסגרתן ניתן בעצם לקבל את ההמרה הטובה ביותר בשוק מנקודות של מועדון מלונות למיילים של מועדון תעופה. במסגרת שת״פ בין המועדון של קבוצת מאריוט למועדון של יונייטד, שנקרא ׳RewardsPlus׳, החבילות האלו אפילו אטרקטיביות יותר. ראו כאן. נוסע1, אם כן, ימיר 330,000 נקודות על מנת לרכוש ׳חבילת נופש׳ הכוללת 132,000 מיילים של יונייטד ובנוסף שבעה לילותבונוס בכל מלון עד קטגוריה 7 (למימוש כלילות רצופים בלבד). כדי לרכוש את חבילות הנופש יש לפנות לשירות הלקוחות של המועדון.RewardsPlus Travel Packages
  – – –
 9. לאחר מכן ימיר נוסע1 את היתרה הנותרת בחשבונו, 24,000 נקודות, ותמורתן יקבל 10,000 מיילים נוספים.RewardsPlus Points to UA Miles
  – – –

זהו. אחרי כל הפעולות האלו כל החשבונות יהיו ריקים למעט החשבון של נוסע1 במועדון של יונייטד שבו יהיו 142,000 מיילים והחשבון של נוסע1 במועדון של קבוצת מאריוט שבו יהיה ׳שובר׳ שמקנה עד שבעה לילות רצופים בחינם בכל מלון של הקבוצה בעולם עד קטגוריה 7.

התחמושת החדשה שיצרנו היא בעלת ערך רב.

תכנון הנסיעה

כרטיס בונוס של יונייטד הלוך/חזור במחלקת העסקים מת״א לכל יעד באזור מרכז אסיהלרבות הודו, נפאל, סרילנקה והמלדיבייםעולה 70,000 מיילים וכמה עשרות דולרים במסים. אתם יכולים לבדוק במחשבון באתר המועדוןלחצו כאן. כלומר, שני כרטיסי בונוס יעלו יחד 140,000 מייליםאז לאחר הנסיעה אפילו יישארו בחשבונו של נוסע1 כ-2,000 מיילים יתומים.

כללי כרטיסי הבונוס של יונייטד מאפשרים קונקשיין באירופה בדרך בין ת״א ליעדים במרכז אסיה. באופן עקרוני ניתן לכלול בחינם עצירה (Stopover) במרכז אסיה במסגרת כרטיס הלוך/חזור כך שעקרונית יש אפשרות לראות שני יעדים בנסיעה אחת. כל האפשרויות ניתנות לחיפוש פשוט באתר המועדון אבל מי שרוצה עזרה בנושא מוזמן גם לפנות אלי במייל.

הנה, לדוגמה, כרטיס בונוס אפשרי במסלול מת״א לגואה (הודו), ללא עצירות, בחודש מרץ 2018:

UA Award Ticket - TLV to GOI

גובה המסים במסגרת כרטיס הבונוס, במקרה הזה 85$, תלוי בטיסות הנבחרות ובשדות התעופה בהם עוברים בדרך. ההמראה מת״א היא המרכיב היקר ביותר. בכל מקרה, סביר להניח שהמסים הנוספים לשני נוסעים לא יעברו את רף ה-120$ סה״כ (בערך 420 ש״ח).

המסלול הקצר ביותר בדר״כ יכלול טיסות של טורקיש, כי החברה מפעילה טיסות רבות בקו לת״א וכמו כן משרתת יעדים רבים במרכז אסיה, אבל מי שירצה יוכל לבחור גם בטיסות של סוויס, לופטהנזה, אוסטריאן, אייר אינדיה ועוד. קונקשיין על עד 24 שעות בכל שדה לא נחשב לעצירה (Stopover).

כאמור, העלות במיילים היא זהה לכל היעדים באזור מרכז אסיה. אפשר לחשוב על יעדי נופש רבים באזור זה לרבות קולומבו (סרילנקה), מאלה (המלדיביים), גואה (הודו), צ׳נאי (הודו) ועוד.

כעת רק נותר למצוא באזור מרכז אסיה מלון נופש מתאים ויוקרתי עד קטגוריה 7. זו לא משימה מסובכת מדי. הכי נוח להיעזר באתר של מאריוט שמאפשר לראות את כל המלונות של הקבוצה הקיימים במדינה מסוימת וגם לסנן אותם ע״פ הקטגוריה שלהם במועדון. ראו כאן.

המלון המעניין ביותר בעיניי, היחיד מקטגוריה 7 בהודו, הוא הריזורט בגואה (Goa).

Marriott Goa 1

בטריפאדוויזור המלון מדורג במקום הראשון מתוך 47 מלונות באזורו והוא מקבל ציונים גבוהים גם בבוקינג, באתר מאריוט ובאתרים אחרים.

Marriott Goa Resort on TA

במסגרת ׳חבילת הנופש׳, כאמור, כלולה זכאות לשבעה לילות בחינם במלון ובתנאי שהם רצופים.

אפשרויות נוספות למתקדמים

בדוגמה לעיל בחרתי להמיר נקודות למיילים של יונייטד ולרכוש חבילת נופש מדרגה 3 שמאפשרת גישה למלונות מקטגוריות גבוהות יותר. אבל זה לא הכרח וניתן לבחור גם חבילות נופש הכוללות מיילים של מועדוני תעופה רבים אחרים וכמו כן בדרגות שונות.

אתן שתי דוגמאות נוספות לשם הגיוון.

אפשרות ראשונה: לויטנאם עם מיילים של אמריקן

במקרה הזה שני הנוסעים צריכים לרכוש סה״כ 125,000 נקודות של סטארווד במחיר כולל של 2,843.75$ שהם נכון להיום 9,918 ש״ח. כלומר, בצירוף המסים על כרטיסי הבונוס כנראה שתהיה חריגה קלה מהתקציב הראשוניאבל נמשיך עם הדוגמה.

קודם כל יש להמיר 90,000 נקודות של סטארווד ל-270,000 נקודות של מאריוט ואיתן לרכוש חבילת נופש מדרגה ראשונה שכוללת 120,000 מיילים של מועדון AAdvantage (אמריקן) ושבעה לילות במלון עד קטגוריה 5. לאחר מכן יש להמיר את 35,000 הנקודות הנותרות ישירות למיילים של אמריקן מה שייצור 40,000 מיילים נוספים (בהמרה של 20,000 נקודות יש בונוס של 5,000 נקודות ולכן ההפרש). סה״כ יהיו בחשבון של אמריקן בדיוק 160,000 מיילים.

160,000 מיילים של אמריקן זו היתרה הנדרש לרכישת שני כרטיסי בונוס מת״א לכל יעד באסיה (לא רק מרכז אסיה). אידיאלית, אם מתכננים מספיק חודשים מראש, רצוי לבחור בטיסות קתאי מת״א להונגקונג ומשם בטיסות המשך לכל יעד רצוי. גם כאן המסים על כרטיסי הבונוס צפויים להיות בגובה של כמה עשרות דולרים לכל כיוון.

השלב הבא הוא כמובן לבחור יעד ומלון. לקבוצת מאריוט מלונות רבים עד קטגוריה 5 ברחבי אסיה, ובפרט ריזורטים, ואני בחרתי מלון חדש שנפתח במרכז ויטנאם ושמו JW Marriott Phu Quoc Emerald Bay Resort & Spa (ותודה לאחד הקוראים הקבועים של הבלוג שהכיר לי אותו מוקדם יותר השנה). המלון נראה פשוט פנטסטי והוא זוכה לביקורות חיוביות מאוד.

JW Marriott Phu Quoc Emerald Bay Resort & Spa

אפשרות שניה: לספרד עם אוויוס של איבריה

במקרה הזה שני הנוסעים צריכים לרכוש סה״כ 110,000 נקודות של סטארווד במחיר כולל של 2,502.50$  שהם נכון להיום 8,730 ש״ח. בנוסף יש לרכוש 1,000 אוויוס (מחיר רגיל: 36 אירו).

את ה-110,000 נקודות יש להמיר ל-330,000 נקודות של מאריוט ואיתן לרכוש חבילת נופש שכוללת 120,000 אוויוס ושבעה לילות במלון מקטגוריה 7. את האוויוס יש להפקיד בחשבון של מועדון Executive Club (בריטיש).

לטובת הדוגמה הזו בחרתי את מלון Marriott's Marbella Beach Resort שסה״כ נראה לא רע. המלון ממוקם כ-30 ק״מ דרומית למאלגה (ספרד) על רצועת החוף של חבל אנדלוסיה.

Marriott Marbella Resort

כרטיס בונוס מ״א למלאגה, בטיסות איבריה דרך מדריד (ביחרו את ה-A330 כדי להנות ממחלקת עסקים בינ״ל מתקדמת), עולה 61,000 אוויוס ו-73$ במסים לכל נוסע. סה״כ 121,000 אוויוס ו-146$ במסים לשני נוסעים.

לסיכום

חבילות הנופש של מאריוט הן אחד הסודות השמורים של אספני המיילים והנקודות. הן הפכו פופולריות הרבה יותר בשנה האחרונה כשניתן להעביר בחופשיות נקודות בין המועדונים של סטארווד ומאריוט לאור המיזוג הקרב ביניהם.

באמצעות חבילות הנופש ניתן לקבל את ההמרה הטובה ביותר בין נקודות של מועדון מלונות  (MR) למיילים של מועדון תעופה (MP). למעשה, אם תעשו את החשבון הפשוט, ניתן באמצעות החבילות האלו לרכוש מיילים של יונייטד במחיר נמוך מאוד. ברכישת החבילה מהדרגה הראשונהבעלות של 270,000 נקודות (כלומר, 90,000 נקודות של סטארווד) – ניתן בעצם לרכוש מיילים של יונייטד במחיר של 15.5$ לכל 1,000 מיילים ועוד לקבל ׳במתנה׳ שבעה לילות חינם במלון.

אני מזכיר שהטריק הזה זמין לכל אחד ולא רק לנוסעים תכופים. פשוט קנו נקודות של סטארווד והמירו אותן כרצונכם. הפוטנציאל כבר שם ורק צריך את האומץ לנצל אותו. רק זיכרו, כמובן, שאם תצטרכו לבטל את הנסיעה מכל סיבה – זה אומנם יהיה זול אבל לא תוכלו לקבל את הכסף שהשקעתם בחזרה אלא רק את הנקודות והמיילים. 

42 תגובות

 1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  נראה מסובך אך שווה (-:
  תודה על הפוסט המושקע והמלמד

  הגב
 2. אביב

  תודה על הפוסט המצויין!
  האם ניתן לנצל את חבילות הנופש (7 הלילות המדוברים) גם במלונות SPG?

  הגב
 3. שירה

  ליאור, תודה על הפוסט. תוכל לתת קישור לאתר של מריוט בהם מפורטות ההצעות של מועדוני התעופה השונים?

  הגב
 4. שי

  תודה רבה על הפוסט המעניין!
  האם ישנן מגבלות מסויימות לחבילות הנופש האלו? לדוגמה רק ליעדים מסויימים או לנופש רק בתאריכים ספציפיים?

  תודה רבה שוב,
  שי

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   לא.

   השובר שתקבל תקף לשנה אחת מיום הנפקתו (ובעקרון ניתן להערכה, אם החליטו לבוא לקראתך). אתה יכול להשתמש בו עבור לילות שזמינים כלילות-בונוס בחדר מקטגוריית הבסיס. כלומר, השובר מחליף את הנקודות שאחרת היית נדרש לשלם לשהייה של עד שבעה לילות רצופים. חברי מועדון רבים דיווחו בעבר שניתן להזמין גם לילות לא רצופים בשהייה אחת ובתנאי שבין לילות-הבונוס יהיו לילות שמוזמנים בתעריף כסף רגיל. כלומר, לדוגמה, להזמין את לילות 3-1 כלילות בונוס במסגרת השובר, לילה 4 בתעריף רגיל ולילות 7-5 עדיין במסגרת אותו שובר.

   הגב
 5. תומר

  מדהים!

  מה מהשלבים האלה מוגבל בזמן או כפוף להזדמנות מסויימת שקיימת עכשיו?

  כלומר – אם אני לא מעוניין לממש את החופשה הזו בתקופה הקרובה, אבל זה נראה כמו טריק נהדר, מה עלי לעשות כדי לא לפספס?

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   המחירים בפוסט מתבססים על מחיר קנייה מוזל לנקודות של SPG שהוא בתוקף עד ה-14 ליולי בלבד. המועדון מציע כעת הנחה של 35% ברכישת נקודות. הנחה כזאת, או קרובה לה, מופיעה שלוש-ארבע פעמים בשנה. נדיר לראות הנחה גדולה יותר.

   אם אתה עוד לא בשלב שאתה מוכן לתכנן את הנסיעה או להתחייב לה אז מוטב שתחכה. רק שים לב למבצעים עתידיים של מכירת נקודות במועדון SPG.

   הגב
 6. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  סקירה מצויינת.
  רק לזכור- ביונייטד/אמריקן מחירי הבונוס זולים יחסית רק לאסיה, לכל מקום אחר צריך לשריין יותר נקודות טיסה

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   בהחלט נכון.

   לצורך הדוגמה – כרטיס הלוך/חזור במחלקת העסקים מת״א להונולולו עולה 165,000 מיילים של אמריקן או 150,000 מיילים של יונייטד בטיסות יונייטד (או 170,000 מיילים של יונייטד בטיסות עם חברות אחרות בברית סטאר).

   הגב
 7. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  הי
  פוסט מעולה, תודה.
  בחיפוש באתר של מריוט, הם לא נותנים שום אופציה למלון במלדיביים. אתה יודע למה זה?

  הגב
 8. Dror

  זה מעניין אבל נראה לי קצת ספקולטייב למי שלא חבר במועדונים – הרי התנאי של העברת נקודות ביו נוסעים תיאורטית תוקע אותך ל 30 יום עד להשלמת המהלך.

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   נכון, אבל הסיכוי ש-SPG ישנה את הכללים במהלך אותם שלושים ימים – ויחיל את הכללים החדשים מיידית – שואף לאפס. לפחות לדעתי.

   הגב
 9. יי

  נהדר! יופי של פוסט ויופי של רעיון.

  רק לשם המינוח המדויק, כשמדברים על "מרכז אסיה", מתכוונים למדיניות ה"סטן" השונות (קזחסטן, אוזבקיסטן, טג'יקיסטן וכו') ואזור מרכז דרך המשי. הודו, המלדיבים וסרי לנקה הם "דרום אסיה". כן, כיף איתי במסיבות

  הגב
  • מוריס

   יונייטד החליט אחרת 😉
   אבל ברצינות, כל חברת תעופה מגדירה כפי רצונה. בחלק ישראל מוגדר אירופה, בחלק מזרח תיכון.

   במקרה של יונייטד, הודו, סרי לנקה, ומלדיבים מוגדרים מרכז אסיה…

   הגב
  • Lior @ FlyingOut

   אני השתמשתי בתרגום ישיר למינוח שיונייטד משתמשת בו בטבלאות המימוש שלה: ״Central Asia״. באזור זה רשומות המדינות: אפגניסטן, הודו, קזחסטן, קירג׳יסטן, מלדיביים, נפאל, פקיסטן, סרי-לנקה, טג׳יקיסטן, טורקמניסטן ואוזבקיסטן. כלומר, אתה צודק ופשוט יונייטד הכלילה בתוך אזור זה את אזור תת-היבשת ההודית.

   הגב
 10. ערן

  פוסט מעולה – מדהים מה שאפשר לעשות עם שימוש מושכל במבצעים, מיילים ונקודות…
  אני מניח שאין תלות בין מימוש המיילים למימוש הנקודות – כלומר אפשר תאורטית להשתמש במיילים לטיסה ליעד אחד ובנקודות לשבוע במלון ביעד אחר?
  כמו כן, הבנתי שהשובר למלון הוא בתוקף לשנה. האם יש תוקף למיילים שמועברים לחשבון?

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   אין צורך להשתמש במיילים כדי לטוס ליעד שבו משתמשים בשובר. זה מנותק לחלוטין.

   למיילים/נקודות שתקבל במסגרת חבילת הנופש יש תוקף בהתאם למדיניות של מועדון התעופה בו בחרת. במקרה של יונייטד למיילים אין תוקף כל עוד החשבון נשאר פעיל. חשבון הופך לא-פעיל לאחר 18 חודשים של חוסר פעילות. כל הכנסה של מייל אחד או הוצאה של מייל אחד היא פעילות, ואין צורך שתהיה דווקא ׳פעילות תעופתית׳, ולכן קל מאוד לשמר את המיילים בחשבון.

   הגב
 11. רמי

  ואני עשיתי דווקא את הדרך ההפוכה.
  טיסות עם סוויס לארץ ו7 לילות בריץ׳ קרלטון הרצליה…

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   מדהים!

   אני מקווה לנסות את המלון הזה בעצמי בעתיד. לא זקוק לשבעה לילות שם, מספיק אחד, אבל לנסות.

   הגב
 12. יואב

  לא רוצה להרוג לכם את החופשה, אבל יש כאן חור בתוכנית.
  מותר לקבל מתנה או לקנות רק עד 30 אלף למשתמש SPG, בשנה, בסה"כ.
  אפשר אמנם להעביר נקודות בין בני זוג או משפחה (*שגרים בכתובת פיזית זהה) אבל זה אומר שאפשר להגיע רק לשישים אלף נקודות.
  גם בעזרת משפחה, אי אפשר לקנות מסטרווד יותר מ 60K מיילים באותה השנה.
  אחרי המרה של 60K נקודות(בהנחה דרך סטארווד), אפשר להגיע ל 180K נקודות מאריוט.

  בנוסף, אפשר לקנות עד 50K נקודות מאריוט בשנה – אבל במחיר יקר.
  זה מעלה באופן משמעותי את מחיר רכישת הנקודות הממוצע.
  בסה"כ אפשר להגיע ל- 230K נקודות – ובחבילות של מאריוט זה אומר דיל הרבה פחות טוב והרבה פחות אפשרויות טיסה…

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   אני חושב שאתה צודק. טוב שעלית על זה והערת.

   חבר מועדון באמת לא יכול לרכוש לעצמו יותר מ-30,000 נקודות בשנה. ע״פ תנאי המועדון המקסימום הזה חל על כלל הרכישות – כך שהוא גם לא יוכל לקבל יותר מהרף הזה כמתנה מחבר מועדון אחר. הכלל שלא נאכף, למיטב ידיעתי, הוא לגבי העברת נקודות. יש אינספור דיווחים על חברי מועדון שקיבלו עשרות אלפי נקודות בשנה בהעברות מבני משפחה ללא קושי. אני לא חושב שהמערכת באמת מגבילה בזה. כלומר, ייתכן שבאמת אי אפשר להשיג 90,000 נקודות עם שני חשבונות בלבד אבל עם שלושה כנראה שאפשר.

   אלטרנטיבית, כמובן, אפשר לרכוש 60,000 נקודות בשנה קלנדרית אחת ו-60,000 נקודות נוספות (או 30,000 נקודות נוספות) בשנה הקלנדרית שאחריה. במקרה הזה הטריק לא יהיה שימושי בחצי השנה הקרובה.

   בכל מקרה ההערה שלך חשובה ונכונה. הוספתי הערת אזהרה בתחילת הפוסט.

   הגב
 13. Yoav Linik

  ליאור,
  בסה"כ נשמע נפלא אבל ככל הנראה רק ללקוחות קיימים של SPG , שים לב להערה באותיות הקטנות באתר שלהם שככל הנראה תכשיל את התרגיל:

  Starpoint purchases can be made by members whose accounts have been active for a minimum of 14 days. Accounts that are less than the required 14 days in age will have the purchase attempt cancelled.

  אם פותחים חשבון היום, בעוד 14 יום עוברים את 14 ליולי.

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   נקודה טובה, כן. אז עבור מי שלא פתח חשבון ב-SPG קודם לכן – וכתבתי על המבצע הזה גם בחודש בעבר – יוכל להנות מהטריק לעיל במסגרת המבצעים הבאים.

   תודה על ההערה!

   הגב
 14. יואב

  אמנם תנאי 14 הימים מופיע באתר של SPG – אבל הוא לא נאכף.
  מנסיון שעשיתי אתמול, פתיחת חשבון חדש, מאפשרת קניה מיידית של נקודות.
  עדיין צריך להיות מאוד יצירתי בכדי לעקוף את מחסום השלושים אלף.

  הגב
 15. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  נשמע מעולה, בהמשך לתגובה שנכתבה פה קודם, השאלה האם ניתן לעקוף את ההגבלה של 30 אלף נקודות לקנייה/מתנה לחשבון ע״י מיזוג של יותר מ2 חשבונות בני משפחה (בעלי כתובת משותפת) ובכך ״להשיג״ 118 אלף נקודות בחשבון אחד ?
  לדוגמא לפתוח 4 חשבונות ולאחד אותם לאחד, לאחר שבכל חשבון נקנו קודם לכן 30 אלף נקודות

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   התשובה היא שפורמלית זה לא אמור להיות אפשרי אבל חברי מועדון מדווחים שההגבלה אינה נאכפת. תנאי המועדון מאפשרים רכישה של 30,000 נקודות וקבלה במתנה של 30,000 נקודות נוספות – אז 60,000 נקודות בטוח אפשר לאחד לחשבון אחד.

   ההערות שנכתבו בתגובות, וגם בגוף הפוסט, נועדו להציג את הבעייתיות בין מה שפורמלית מותר למה שבפועל אפשרי. אבל זה סיכון שכל אחד צריך לקחת בעצמו כי להבטיח מראש שהכל יהיה בסדר אי אפשר.

   אגב, במקרה הכי גרוע זו הרפתקה שמקבלת דחייה של חצי שנה. ב-1 לינואר ׳השעון מתאפס׳. כמובן שאז צריך לחכות למבצע מכירת מיילים נוסף ולקוות שהוא יציע 35% הנחה גם כן (חלק מהמבצעים מציעים 25% או 30% הנחה).

   הגב
 16. יניב

  כמעט כל החוקים נאכפים, אפילו שלא מיי ד
  מנסיון שעשיתי, חשבון חדש שנפתח נדחו רכישת הנקודות בו לאחר 24 שעות שטענה שלא היה קיים מספיק זמן
  כמו כן מחשבון חדש אחר (שנפתח על שם אישתי) רכשתי נקודות במתנה לעצמי, הרכישה עדיין לא אושרה ולדעתי תדחה מאותם סיבות. (לכאורה החיוב בוצע, אבל בפועל הם מבטלים אותו לאחר יום יומיים)
  ולבסוף לאחר שרכשתי נקודות מתנה מחשבון לחשבון לא הצלחתי לקנות נקודות בחשבון שזוכה בטענה שחרגתי מגבולות הרכישה השנתית.
  המסקנה האישית שלי היא שבכדי להוציא את התוכנית הזו לפועל ,צריך לפחות שני חשבונות פעילים יותר מ14 יום
  וקניית נקודות בשתי שנים קלאנדריות , לגבי האיחוד של החשבונות עדיין לא ניסיתי, אבל מנסיון עבר ברשת מאריוט נראה לי שזו לא תהיה בעייה

  הגב
 17. עידו

  א. הפוסט עדיין בתוקף?
  ב. אלו טיסות הלוך חזור במחלקת עסקים או הלוך/חזור? (70,00 מייל)

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   לשעות הקרובות כן, כי יש מבצע לרכישת נקודות שמסתיים בקרוב, אבל שים לב להערה באדום בראש הפוסט ולתגובות. הטריק אכן חי וקיים.

   המועדון של יונייטד, MileagePlus, גובה 70,000 מיילים (וכמה עשרות דולרים במסים) עבור כרטיס הלוך/חזור במחלקת העסקים (של סוויס, לדוגמה) מישראל לכל יעד בתת-היבשת ההודית.

   הגב
   • עידו

    אז זה אומר שכל המחירים המפורטים לעיל לא כוללים טיסה חזור אני מבין נכון?

   • Lior @ FlyingOut

    כרטיס הלוך/חזור כולל גם טיסת חזור. כל כיוון עולה 35,000 מיילים לנוסע.

    כמובן שאתה צריך לקוות שתהיה זמינות למושבי בונוס בתאריכים הרצויים לך. בטיסות של סה״כ יש זמינות בריאה, אבל עדיין זה לא מובטח.

 18. אסף

  אפשר לפרסם מאמר המתאים יותר להיום (אין יותר SPG)?
  תודה

  הגב
  • Lior@FlyingOut

   לצערי אין כיום עסקה טובה כמו זו המתוארת בפוסט. יש עסקאות אחרות שאפשר לנצל ולא חסרים טריקיפ פה ושם.

   כשיש משהו מעניין ויצירתי – אני כותב עליו. המשך לעקוב.

   הגב
 19. שלושה מועדוני מלונות מוכרים נקודות בהנחה משמעותית - FlyingOut

  […] כל חבר מועדון יכול לרכוש או לקבל במתנה מקסימום של 30,000 נקודות בשנה קלנדרית. הדרך היחידה להתגבר על המגבלה הזאת היא להעביר נקודות בין בני משפחה הרשומים באותה כתובת. כלומר, בני זוג לדוגמה יכולים לרכוש 30,000 נקודות כל אחד ולאחד את היתרות לתוך אחד החשבונות. אחד המימושים הפופולריים ביותר לנקודות של סטארווד הוא בהמרה לנקודות ומיילים של מועדוני תעופה. המרה ישירה אפשרית כמובן, עם בונוס של 5,000 נקודות בהמרה של כל 20,000 נקודות, אך ניתן גם להמיר באמצעות ׳חבילות הנופש׳ של מאריוט (ראו כאן). […]

  הגב

השאר תגובה