לעמוד המבצע לחצו כאן.

המבצע דורש הרשמה מוקדמת ותקרת הבונוס המצטרפי היא 25,000 מיילים. כל המרה למיילים תזכה לבונוס של 30% למעט שני חריגים:

 • המרת נקודות של מועדון Club Carlson תזכה לבונוס של 100%. זה אומר שכל 5 נקודות יומרו ל-1 מייל בסופו של דבר. חשוב לציין שמועדון התעופה מציע בונוס של 30% בלבד ומועדון המלונות הוא שמוסיף את היתרה (70%). כלומר, בפועל, יופיעו בחשבון שלוש שורות של צבירת מיילים: המרת הבסיס, הבונוס של מועדון התעופה והבונוס הנוסף של מועדון המלונות.
  – – –
 • המרת נקודות של מועדון Choice Privileges לפי יחס מועדף של 5,000 נקודות ל-3,250 מיילים. זהו בונוס נדיב מאוד של 225% בפועל (ההמרה הרגילה היא ביחס של 5,000 נקודות ל-1,000 מיילים. גם כאן מועדון התעופה אחראי לבונוס של 30% בלבד וליתרה אחראי מועדון המלונות.

שימו לב שהמרת נקודות למיילים לרוב אורכת מספר ימים בודדיםבדר״כ יומייםאך הבונוס במסגרת המבצע לא בהכרח יגיע באותה נקודת זמן. לפי תנאי המבצע הבונוס ייכנס לחשבון ׳ב-30 לינואר או לפני מועד זה׳ שזו הדרך המשפטית של המועדון לא להתחייב לזמן שייקח לעדכן את הבונוס בחשבון כנדרש.

יחס ההמרה הרגיל

מועדון SPG (קבוצת סטארווד)

יחס ההמרה הרגיל הוא: 2 נקודות ל-1 למייל. זה יחס המרה נוראי, אפילו שיש בונוס של 5,000 נקודות בהמרה של 20,000 נקודות. מה גם שניתן כיום להמיר נקודות של סטארווד לנקודות של מאריוט ביחס של 1:3, לטובת הראשון, ולהגיע בדרך זו למיילים של יונייטד ביחס משמעותית טוב יותר.

מועדון Marriott Rewards (קבוצת מאריוט)

למועדון יש שת״פ מיוחד עם מועדון MileagePlus (יונייטד), תחת השם RewardsPlus, ועל כן ניתן להמיר נקודות למיילים ביחס מועדף במיוחד לפי הטבלה הזאת:

RewardsPlus Points to Miles

ניתן גם להמיר נקודות למיילים כחלק מחבילות נופש.

מועדון Hilton Honors (קבוצת הילטון)

יחס ההמרה הרגיל הוא: 10,000 נקודות ל-1,000 מיילים. לא באמת כדאי.

מועדון World of Hyatt (קבוצת הייאט)

יחס ההמרה הרגיל הוא: 2.5 נקודות של הייאט ל-1 מייל של יונייטד. ניתן בונוס קבוע של 5,000 מיילים בהמרה של 50,000 נקודות (כלומר, אז מתקבלים 25,000 מיילים ולא 20,000 מיילים).

מועדון IHG Rewards (קבוצת אינטרקונטיננטל)

יחס ההמרה הרגיל: 10,000 נקודות ל-2,000 מיילים.

שינויים בטבלאות המימוש של יונייטד

ב-1 לנובמבר, עוד שבוע וחצי בלבד, ייכנסו לתוקף שורה של שינויים בטבלאות המימוש של מועדון MileagePlus. לא סיקרתי את השינויים האלו בפוסט נפרד, והאמת היא שכמעט ולא התייחסתי אליהם בכלל, וזאת משום שלא מדובר בשינויים דרמטייים ולא מדובר בשינויים שיש להם השפעה משמעותית על הנוסע הישראלי הממוצע ועל טיסות ליציאה מישראל.

אבלבמסגרת השינויים האלו כן ייעלמו כמה מכרטיסי הבונוס הטובים ביותר שניתן לרכוש כיום עם מיילים של יונייטד. אז אם אתם רוצים להספיק לרכוש את אחד מכרטיסי הבונוס האלו, וחסרים לכם קצת מיילים בחשבון, אולי תרצו לנצל את המבצע הנוכחי להמרת נקודות ממועדוני מלונות.

שני כרטיסי בונוס ראויים לציון שמחירם משתנה:

 • כרטיס בכיווןאחד מישראל לאוסטרליה וניוזילנד עולה כיום 35,000 מיילים במחלקת התיירים ו-60,000 מיילים במחלקת העסקים. לאחר ה-1 לנובמבר אותו כרטיס יעלה 45,000 מיילים במחלקת התיירים ו-75,000 מיילים במחלקת העסקים.
  – – –
 • כרטיס בכיווןאחד מדרוםאסיה לאוסטרליה וניוזילנד עולה כיום 30,000 מיילים במחלקת התיירים ו-40,000 מיילים במחלקה הראשונה. לאחר ה-1 לנובמבר אותו כרטיס יעלה 50,000 מיילים במחלקת התיירים ו-65,000 מיילים במחלקה הראשונה.

הכרטיס השני נחשב ע״י רבים לאחד המימושים הטובים ביותר בטבלאות של יונייטד ואולי הטוב ביותר מביניהם (אם כי אני חולק על הקביעה הזאת ומסתפק בלהכיר אותו כמימוש מצוין).

לסיכום

אם יש לכם הרבה נקודות במועדוני תעופה, ובפרט במועדון קלאב קרלסון, ואתם מעוניינים להגדיל את יתרת המיילים שלכם במועדון של יונייטדזו הזדמנות טובה לקבל יחס המרה טוב יותר (גם אם לא טוב מדי, אז אל תמירו בצורה ספקולטיבית כי באופן כללי בהמרות כאלו תאבדו ערך).

רק שימו לב שהבונוס במסגרת מבצע ההמרה לא מגיע מיידית עם המרת הבסיס ובכלל לא בטוח שהוא יגיע לפני ה-1 לנובמבר. אולי אפשר להתקשר לשירות הלקוחות של המועדון ולבקש לעדכן את הבונוס ידנית באופן מיידי, אם מטרתם היא להנפיק כרטיס בונוס לפני השינויים של ה-1 לנובמבר, אבל זה לא טריוויאלי שהדבר בכלל אפשרי. לשיקולכם.

אני מתכוון להנפיק שני כרטיסי בונוס בשבוע הקרוב וביצעתי בינתיים שתי המרות למיילים של יונייטד במסגרת המבצע הנוכחי.

7 תגובות

 1. יערי

  ליאור שלום,

  פתחתי חשבון ביונייטד והמרתי נקודות מצ'וייס שאין לי כל צורך בהן

  איפה אני רואה את טבלת כרטיסי הבונוס?

  איזה כרטיסים מישראל כדאיים? או שיותר כדאי כרטיסים לטיסות פנם בארה"ב?

  אני מבין שניתן להשתמש בנקודות לרכישת כרטיסים בכל החברות ששיכות לסטאר אליינס?

  אם יש לי הרבה נקודות במייל אנד מור … ניתן להמירן ליונייטד? זה כדאי? או לחילופין להעבביד מיונייטד למיילס אנד מור?

  בדוגמאות שלך אתה מראה טיסות בכיוון אחד … למה?

  תודה

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   תשובות:

   (1) הכי נוח להשתמש במחשבון שבאתר המועדון, אך באותו עמוד תוכל למצוא גם את טבלאות המימוש (הנוכחית וזו שתיכנס לתוקף ב-1 לנובמבר).

   https://www.united.com/web/en-US/apps/mileageplus/awards/travel/awardTravel.aspx

   (2) כדאיים בעיקר כרטיסי בונוס ליעדים בכיוון מזרח (המזרח התיכון, תת-היבשת ההודית, שאר אסיה והפסיפיק) ודרום (אפריקה).

   (3) נכון, אתה יכול לרכוש כרטיסי בונוס לטיסות עם כל השותפות של יונייטד. כל החברות בברית סטאר, מעצם היותן בברית, שותפות של יונייטד.

   (4) לא ניתן להעביר נקודות בין חשבונות במועדונים שונים.

   (5) הרבה נוסעים, ובפרט במימוש כרטיסי בונוס, מעדיפים לבנות מסלול יצירתי יותר שלא בהכרח כולל טיסות הלוך/חזור במתכונת הקלאסית. אולי אפילו מסלול מסביב לעולם. מכיוון שרוב כרטיסי הבונוס בכיוון-אחד מתומחרים כמחצית המחיר לכרטיס הלוך/חזור הדרך הנוחה ביותר להציג כרטיסי בונוס היא בכיוון-אחד.

   הגב
 2. חמש הצלחות אישיות מהחודש האחרון - FlyingOut

  […] ההזדמנות הגיעה בסוף אוקטובר כשהמועדון החל להציע בונוס …. המבצע בתוקף עד ה-30 לנובמבר. שני מועדוני מלונות, של קבוצת צ׳וייס ושל קבוצת קרלסון, מציעים בונוס נוסף מצידם שהופך את המרת הנקודות לכדאית הרבה יותר. […]

  הגב

השאר תגובה