פורסם קטלוג המלונות החדש של מועדון MR שייכנס לתוקף באוגוסט

לקבוצת מאריוט יש מעל ל-6500 מלונות בעולם, כולל מלונות קבוצת סטארווד לשעבר, וכל המלונות האלו יחולקו החל מאוגוסט ל-8 קטגוריות מימוש במועדון Marriott Rewards. קטגוריה 8 תיכנס לשימוש רק ב-1 לינואר 2019 אז להמשך שנת 2018 כל המלונות של קטגוריה 8 יישתייכו לקטגוריה 7. מדובר בגילוי חשוב עבור כל אלו ששוקלים לרכוש בעתיד הקרוב חבילות נופש או לתכנן את מימוש הנקודות שלהם לחודשים הקרובים. זיכרו גם שעד ה-14 ליולי ניתן לרכוש נקודות של מועדון SPG בהנחה משמעותית ולהמיר אותן לנקודות של מועדון MR.

הסאגה הבלתי-נגמרת של מנכ״ל קוריאן ומשפחתו

אחת מבנותיו, שהחזיקה בתפקיד בכיר בחברת התעופה הקוריאנית המובילה, תועדה בהתפרצות זעם במהלך אחת מטיסות החברה והתקרית שפורסמה בהרחבה בתקשורת העולמית הובילה לכתב אישום ואף לריצוי מאסר בפועל. בת נוספת, גם היא עובדת החברה, פוטרה אף היא מעבודתה בשל יחסה לעובדים. אישתו של מנכ״ל החברה נחקרת בחשד שהעסיקה עובדים זרים רבים במשק הבית הפרטי של המשפחה ורשמה אותם כעובדיי חברת התעופה במטרה להימנע מתשלומי מסים ותשלומים נוספים. ואם כל שערוריות האלו לא מספיקות למשפחה אחת – אז כעת אב המשפחה עצמו, מנכ״ל קוריאן, חשוד במעילת כספים. בהצלחה עם זה.

פתאל תקים טרמינל אח״מים יוקרתי במיוחד בנתב״ג

הטרמינל החדש, שיכלול אף מסלולי נוסעים יוצאים ונכנסים (!), מיועד לשמש נוסעים בטיסות פרטיות, אח״מים, אורחים רשמיים של מדינת ישראל וככל הנראה גם אנשי עסקים עם כיסים עמוקים למדי. הטרמינל יהיה בשטח של 1300 מ״ר ולא ידוע לי כרגע היכן בדיוק יוקם בשדה. נחכה ונראה.

מטוס דרימליינר חמישי לאלעל

המטוס החדש, גם הוא מדגם 787-9 של בואינג בדיוק כמו קודמיו, נחת השבוע בנתב״ג וכבר יצא למספר טיסות ניסוי ראשונות. הוא צפוי להיכנס לשירות מבצעי בקרוב מאוד ויישרת קודם כל בקוים קצרים לאירופה.

15% על טיסות אליטליה ליעדים באירופה

להזמנות עד ה-1 ליולי בשעה 23:59 שעון ישראל, ליציאות בין ה-28 ליוני ועד ה-30 למרץ 2019 (עם תקופת החשכה בחודשים ספטמבר-אוקטובר, בנוהל). ההנחה תקפה לכרטיסים במחלקות התיירים והעסקים אך לא חלה על תעריפים מוזלים כמו תעריפי לייט החדשים ותעריפי סטודנטים. קוד הקופון הפעם הוא ״ART15IL״ ואת ההזמנות כמובן יש לבצע באתר החברה.

עוד מקרה שמציג את פניו המכוערות של נהג המונית הישראלי

תיירים המבקרים בישראל מתלוננים על מגוון נושאים קבועים, ובראשם רמות המחירים הגבוהות למוצרי תיירות בישראל (ברמה מגוחכת כמעט), כשאחת התלונות הפופולריות ביותר נוגעת לרמת השירות ולאמינות של נהגי המוניות בישראל. אני מבין מאוד לליבם של התיירים בתור ישראלי שנוסע עשרות נסיעות בשנה במוניות, בישראל ובמדינות רבות בעולם, ובכל פעם נחרד ממחירי הנסיעות בישראל ובעיקר מרמת השירות של הנהגים הישראלים. אז הנה לכם מקרה: תייר מקפריסין נחת בישראל כדי לבקר את אימו שמאושפזת בבי״ח במרכז הארץ ונהג המונית שהסיע אותו לאותה נסיעה קצרה יחסית דרש ממנו תשלום של 150 אירו! ככה, גזל לאור יום. מאוחר יותר התייר פגש בשוטר קהילתי ושיתף אותו בסיפור המקרה והשוטר עשה את עבודתו כהלכה ואיתר את נהג המונית הגנב (בן 50 מאשקלון) שהחזיר לתייר את כספו והתנצל. כאן נגמרת הידיעה. אבל מה עם תלונה? מה עם העמדה לדין? נהג מונית מרמה בצורה בוטה תייר בישראל וכשהוא נתפס חומק מעונש עם השבת הגניבה והתנצלות? מזעזע. מה שמזעזע יותר הוא ריבוי המקרים האלו של נוכלות גרידא ע״י נהגי מוניות רבים בארץ.

תגובה אחת

  1. hemedr

    לא צריך להעמיד לדין למרות שזה מרתיח אבל אימייל עם הפרטים בתלונה למשרד התחבורה או לא זוכר איזה משרד בדיוק והם נענשים שמה ואם יש לו רקורד אז הוא נענש ביותר חומרה.

    הגב

השאר תגובה