הזדמנות לרכוש אוויוס במחיר הוגן

מועדון התעופה Executive Club (בריטיש) מציע בונוס מדורג של עד 45% ברכישת אוויוס. תחת הבונוס המקסימלי, שדורש רכישת 100,000 אוויוס תמורת 1800 אירו (וקבלת 45,000 אוויוס נוספים כבונוס), המחיר יורד עד 14.5$ לכל 1,000 אוויוס. זה לא מחיר נמוך מספיק כדי להיחשב אטרקטיבי לרכישה ספקולטיבית אבל בהחלט מחיר הוגן לרכישת אוויוס ביתרה גבוהה. כל חבר מועדון רשאי לרכוש עד 200,000 אוויוס לפני הבונוס. המבצע בתוקף עד ה-6 לאוגוסט.

מהדורה חדשה למבצע PointBreaks של מועדון IHG Rewards

המבצע שהיה ידוע פעם בתור ׳המבצע הטוב ביותר בשוק מועדוני המלונות׳ הפך עם השנים חלבי הרבה יותר אך עדיין אפשר למצוא בו ערך גבוה ומימוש מצוין לנקודות. במסגרת המהדורה החדשה של המבצע, שתהיה בתוקף עד ה-30 לספטמבר, ניתן לרכוש לילות בלמעלה מ-100 מלונות של קבוצת IHG ברחבי העולם במחיר מוזל של 5,000 עד 15,000 נקודות ללילה בלבד. בחלק מהמלונות המחיר המוזל הוא כשליש מהמחיר הרגיל. ברשימה החדשה ישנם מספר מלונות של רשת אינטרקונטיננטל בפרט המלון של הרשת בבואנוס איירס (במחיר של 15,000 נקודות ללילה).

אלעל משכה עתירתה נגד נתיב הטיסה הקצר להודו

״חברת התעופה אלעל וחברת כנפיים אחזקות בע"מ הודיעו (יום ד', 25.7.18) לבית המשפט העליון כי הן מושכות את עתירתן נגד ההיתר שניתן לחברת אייר אינדיה לטוס לישראל בנתיב קצר העובר מעל מדינות אויב. […] מדובר בנתיב טיסה קצר משמעותית מנתיב הטיסה שנאלצים מטוסי אל-על ומטוסי חברת כנפיים, שאינם מורשים לטוס מעל למדינות הללו, לעבור״.

קבוצת המלונות הייאט שוקלת לרכוש את קבוצת המלונות NH

עסקת ענק פוטנציאלית בשוק המלונות העולמי (אם כי בהחלט לא אחת הגדולות ביותר של השנים האחרונות). קבוצת הייאט, המנהלת מעל ל-700 מלונות בעולם, שוקלת לרכוש את השליטה על קבוצת המלונות NH שמנהלת קרוב ל-400 מלונות שמרוכזים בעיקר באירופה ודרום-אמריקה. שווי העסקה, אם תצא לפועל, יהיה סביב 3 מיליארד דולר.

אלעל מציגה צביעת רטרו למטוס הדרימליינר החדש שלה

המטוס החדש, שיצטרף בקרוב לצי מטוסי ה-789 של החברה, זכה לשם ׳רחובות׳ ולצביעת רטרו שמקורה בשנות ה-60 של המאה הקודמת. הגימיק השיווקי הזה הוא חלק מחגיגות 70 השנה לאלעל.

וולדורף אסטוריה בנגקוק צפוי להיפתח ב-6 לאוגוסט

אחרי עיכובים רבים נראה שהמלון יחל לקבל אורחים, רשמית, כבר בשבוע הראשון של אוגוסט. המלון נהנה ממיקום מצוין במרכז העיר, לפחות לטעמי, והוא מאכלס בניין חדש ולא גדול במיוחד ששוכן בין מספר מלונות יוקרה נוספים (בין הגראנד הייאט הנהדר והסנט רג׳יס). מחיר הבסיס לחדר הרגיל, כך ע״פ סקירת מחירים קצרה שלי, מתחיל קצת מתחת ל-8000 באט לפני מסים. שוק המלונות של בנגקוק הוא גם ככה אחד המשובחים בעולם אך המלון החדש של רשת היוקרה מקבוצת הילטון הוא עוד תוספת מבורכת.

מטוסי דרימליינר של אתיופיאן יינחתו בנתב״ג באוגוסט

ידיעה משעשעת לטעמי: חברת התעופה XL Airways, המפעילה קו בין ת״א לפריס עם ארבע טיסות שבועיות, תחכור במהלך חודש אוגוסט מטוסים של אתיופיאן (ושל מתחרתה ASL Airlines) והם ישמשו, בין השאר, כדי להפעיל חלק מהטיסות לת״א.

תגובה אחת

השאר תגובה