ראשיתאבקש להתנצל על התקלות/הבעיות שצצו להן בשבועיים האחרונים. מעבר השרתים לא נעשה באופן הנכון ביותר ולצערי לא הצלחנו להימנע מכך. אנחנו מנסים לטפל בכל שינוי עיצובי/טכני אבל זה לוקח זמן.

כל זה בזמן שאני משוטט בדרום-אמריקה, עם יותר מדי טיסות, והמחשב שלי מאיים להתפגר דווקא במדינה שאין בה חנות של אפל. כיף על כיף.

אני רוצה להודות ליניב, מעצב אתרים וקורא וותיק של הבלוג, על עזרתו בימים האחרונים וכל העצות הטובות שהוא מספק לגבי העיצוב החדש.

אז הנה העדכונים בקצרה:

עיצוב חדש לבלוג

אני עובד בימים אלו על עיצוב חדש לבלוג על בסיס תבנית (theme) אחרת מהנוכחית. אני לא יודע להבטיח מתי יתבצע השינוי אבל בתקווה בהקדם.

התכנים הקיימים יישארו אבל הנגישות למידע צפויה להשתפר משמעותית. אשמח לשמוע מכם הערות והצעות לשיפור לפי חוויית השימוש שלכם באתר.

התבנית החדשה תתמוך בעברית באופן מלא כך שלא יהיו בעיות ימיןשמאל (RTL).

פרסומות גלויות

השבוע נוספו לאתר מודעות פרסומת המופעלות ע״י גוגל. כמובן שאין לי שליטה על הפרסומות עצמן. המודעות האלו, בתצוגה כזאת או אחרת, יישארו גם בעיצוב החדש שיעלה בקרוב. כמובן אשתדל שלא להעמיס יתר על המידה.

התכנים באתר ימשיכו להיות לאממומנים. בבלוג קיימים קישוריהפנייה (עם גילוי נאות לצידם) אבל הבלוג לא מקבל תגמול כלשהו מפרסום פוסט כזה או אחר.

קישורים תקולים 

בין השאר השתנה פורמט הקישורים של הבלוג. העניין בטיפול.

ב-Wordpress.com פורמט ברירתהמחדל כולל בתוכו גם את תאריך פרסום הפוסט. בפורמט הנוכחי, זה של WordPress.org, לא נכלל התאריך. זה הגורם לבעיה. קישורים קיימים ימשיכו לעבוד אם תמחקו מהם את התאריך.

דוגמה לקישור שלא פועל כרגע:
flying-out.com/2018/12/12/flycard-the-good-the-bad-and-the-tbd

דוגמה לאותו קישור בגירסתו החדשה:
flying-out.com/flycard-the-good-the-bad-and-the-tbd

7 תגובות

 1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  ממתינים בסבלנות.
  אל תשכח את משתמשי הרסס (קהל קטן אך איכותי)!

  הגב
 2. אלעד

  בהצלחה עם התחדשות הבלוג, ותודה על האינפורמציה והעזרה שאתה מעניק ליאור.

  הגב
 3. Elad

  ליאור, בתפריט ההגדרות של הבלוג, תחת סעיף "מבנה קישורים" אתה יכול לקבוע את המבנה הרצוי כולל זה שהיה לך בוורדפרס.קום

  הגב

השאר תגובה