מהרו וקבלו סטטוס גבוה בחינם במועדון של SLH

למי שלא מכיר: Small Luxury Hotels of the World, או בקיצור SLH, הוא גוף המאגד מעל 500 מלונות יוקרה עצמאיים מרחבי העולם שנבחרו בקפידה. SLH מציע להם שירותי ניהול, מיתוג, שיווק וכיוצ״ב – בדומה לאופן הפעולה של רשתות מלונות, אלא שבמקרה של SLH כל מלון יכול לשמור על שמו ועל אופיו הייחודי. ל-SLH יש מועדון לקוחות, בשם Invited, וכעת המועדון הזה מציע ללקוחות מאסטרכארד סטטוס גבוה בחינם בהרשמה פשוטה וללא דרישות נוספות. בפועל אפילו אין בדיקה כדי להוכיח שהמבקש מחזיק בכרטיס של מאסטרכארד והסטטוס מתעדכן מיידית בחשבון. שווה!

מבצע טיסות אלעל לאירופה במחלקת העסקים

לא מבצע אטרקטיבי במיוחד אבל עדיף על כלום. להזמנות עד ה-31 לדצמבר ולטיסות בין ה-24 למרץ וה-1 ליולי. החל מ-700$ למגוון מצומצם של יעדים ביניהם ברלין, וינה, רומא, מינכן וקייב. בחלק מהקוים האלו משרתים מטוסי בואינג 737-900 חדישים עם מחלקת עסקים נוחה למדי (טובה משל רוב המתחרות) בעוד באחרים משרתים מטוסי בואינג 737-800 מיושנים יותר. ראוי לציין שחברות תעופה אירופיות מציעות לעיתים כרטיסים במחלקת העסקים ליציאה מת״א בפחות מ-600$ ואף בפחות מ-500$.

ראיון עם מנכ״ל המלון החדש של Six Senses שייפתח בערבה

המלון החדש ייקרא ׳מלון שחרות׳ והוא מוקם בימים אלו בעמק ססגנון (כחצי שעה נסיעה משדה התעופה החדש שנבנה בערבה). רשת Six Senses היא אחת מרשתות היוקרה המובילות בעולם והיא שצפויה לנהל את המלון – ואם כך יהיה אז בסבירות גבוהה שיהיה זה המלון היקר והיוקרתי ביותר בישראל. במלון יהיה 65 ״חדרי אירוח״ (קראו: סוויטות עם בריכות פרטיות מול נוף מדברי), הוא נבנה על שטח על קרוב ל-200 דונם ובהשקעה של למעלה מ-100 מיליון ש״ח. פרטים נוספים, כפי שהם פורסמו כבר בשנה שעברה, ניתן למצוא באתר הרשת.

נדחתה תביעה מגוחכת נגד אלעל

נוסע של החברה בחר לתבוע סכום של 8,400 ש״ח לאחר שבטיסת החזור שלו מבוקרשט הוחלף המטוס מבואינג 737 לבואינג 777 ולטענתו הוא קיבל בשל כך מוצר נחות יותר במחלקת העסקים. זאת על אף שמדובר בעצם במוצר טוב יותר – אבל התובע ניסה בכוח להציג את הדברים אחרת. הוא אף טוען שהמושב שלו היה תקול, אבל הוא סירב להחליף מושב כשהוצע לו מושב חלופי ע״י הצוות. כשהתלונן לאלעל אחרי הטיסה הוצע לו פיצוי בסך 100 נקודות – לפנים משורת הדין, כי אלעל לא חייבת לפצות אותו – והוא סירב. הפיצוי הוגדל ל-100$ אך התובע סירב בשנית בטענה שמדובר בפיצוי זהה (מה שלא נכון גם כן…). בסופו של דבר התביעה נדחתה בבית-המשפט והתובע חוייב לשלם לאלעל 1,000 ש״ח בהוצאות משפט.

בנוהל: 20% הנחה על טיסות אליטליה לאירופה

להזמנות עד ה-1 לינואר ולטיסות עד ה-15 למרץ. בכל מחלקות השירות.

חולמים לבקר בקטאר? בקרוב אולי תוכלו, ובקלות יחסית…

קטאר צפויה לארח את המונדיאל ב-2022 (עובדה מגוחכת בפני עצמה, ואני רק מתאר לעצמי כמה שוחד עבר מתחת לכמה שולחנות כדי שזה יקרה). כחלק מהתנאים היא תהיה חייבת לאפשר כניסה לשיטחה של אוהדים מכל המדינות ובכלל זה אוהדים ישראלים. למען הסר ספק – הכוונה לכל מי שמחזיק כרטיס למשחק בטורניר, ולא כל מי שטוען שהוא מתכוון לרכוש אחד. כבר היום קטאר מאפשרת להיכנס לשיטחה עם דרכון ישראלי אבל רק במסגרת תוכנית ה-STPC של חברת תעופה המקומית, קטאר איירוויס, ולכך יש תנאים מגבילים רבים. כדי להתכונן לכניסת האוהדים הישראלים (והיהודים) פנתה הנסיכות לרב אמריקאי מוכר כדי שיבדוק אפשרויות לאוכל כשר ומקומות תפילה.

וירג׳ן אטלנטיק שוקלת לפתוח קו מלונדון לת״א

כאילו שחסרות חברות תעופה שמתחרות בשוק הפופולרי הזה. וירג׳ן אטלנטיק מחזיקה בצי של קרוב ל-50 מטוסים ומפעילה טיסות לכ-35 יעדים בלבד. היא נחשבת לחברת תעופה ׳צבעונית ושמחה׳ – בהשראת המייסד שלה סר ריצ׳רד ברנסון האגדי. החברה מעוניינת לרכוש סלוטים בנתב״ג לקו שיחל לפעול בספטמבר 2019 אבל היא גם הביעה עניין בהפעלת טיסת השקה מיוחדת לכבוד הארוויזיון שייערך בחודש מאי. יהיה מעניין.

אלעל משיקה תעריפי לייט גם בטיסות לאסיה ודרום-אפריקה

מהלך מעניין שטיבו לא כ״כ ברור בשלב זה. שיטת התעריפים החדשה של אלעל, הכוללת בין השאר את ׳תעריף לייט׳, הוצעה עד כה רק לטיסות קצרות לאירופה. החל מה-15 לינואר יוצעו התעריפים החדשים גם בטיסות ליעדים באסיה ודרום-אפריקה (לטיסות החל מה-1 לאפריל). התעריף המוזל – לייט – אינו כולל מזוודה, בחירת מושב או אפשרויות שינוי/ביטול הכרטיס – והכל כביכול בשם הורדת המחיר, על אף שבמקרים רבים זה לא מה שקורה בפועל. התעריף המוזל עדיין מאפשר צבירת נקודות אבל לא מאפשר לבעלי סטטוס גבוה במועדון של אלעל להנות מכלל ההטבות שעד כה ניתנו להם בכל נסיעה.

תגובה אחת

  1. אריק

    אלעד מידרדרים מרגע לדודלי… תעריף לייט לטיסות ארוכות שפוגע בבעלי הססטוס הגבוה? מה לגבי נוסעים תכופות בחברות קמצניות? כאלה שהגיעו לסטטוס גבוה מטיסות אקונומי, עכשיו יזמינו להם מוצר נחות שיפגע במה שהם השיגו.
    מזל שויתרתי על המועדון המפוקפק הזה מזמן

    הגב

השאר תגובה

BoardingArea