מועדון הנוסע המתמיד של אלעל

חברת תעופה: El-Al

ברית תעופה: אין.

לפתיחת חשבון: לחצו כאן (כולל קוד להרשמה בחינם).

סטטוס גבוה: Silver > Gold > Platinum > Top-Platinum

frequent flyer logo

הדרך לסטטוס גבוה: צבירת נקודות בסיס לאורך 12 חודשים רצופים. מספר נקודות נמוך יותר נדרש במידה וחבר המועדון טס מספר מסוים של קטעי טיסה במהלך אותה תקופה.

תוקף הסטטוס: ל-12 חודשים מרגע השגתו.

צבירת נקודות: מבוססת קטעי טיסה. הטבלאות של אלעל מפרטות בדיוק כמה נקודות יצברו מכל טיסה ע״פ מחלקת הכרטוס של הכרטיס. מחזיקי כרטיס האשראי הממותג של אלעל צוברים גם נקודות בונוס.

מימוש הנקודות: מבוסס קטעי טיסה. הטבלאות של אלעל מפרטות בדיוק כמה נקודות נדרשות לטובת כרטיס בונוס לכל אחד מיעדי החברה. הטבלאות מציינות את העלות לכרטיס הלוך/חזור אם כי ניתן להנפיק כרטיס בכיוון-אחד תמורת מחצית הנקודות. תנאי כרטיס הבונוס של אלעל נוחים מאוד ביחס למקובל בשוק העולמי והכרטיס תקף לשנה אחת מיום הנפקתו. אלעל גובה היטל-דלק, אם כי יחסית נמוך, מכרטיסי הבונוס שלה.

תוקף הנקודות: ל-36 חודשים.

צבירת נקודות באמצעות כרטיסי אשראי ישראלים?

כן, רובם המוחלט של כרטיסי האשראי בישראל מאפשרים צבירת נקודות למועדון הנוסע המתמיד. כמו כן, קיימים כרטיסי אשראי ממותגים של אלעל (FlyCard ו-FlyCard Premium).

לאיזה נוסעים מתאים המועדון?

המועדון מתאים בעיקר לנוסעים המחוייבים לטוס עם אלעל בנסיעות העסקיות שלהם או מעדיפים לטוס עם אלעל בנסיעותיהם הפרטיות. כמו כן, המועדון מתאים במיוחד לכל מי שמעדיף להחזיק בכרטיס האשראי הממותג של אלעל משום שהכרטיס מציע הטבות רבות הן בצבירת הנקודות והן במימושן. המועדון פחות כדאי לנוסעים מזדמנים הרוכשים בעיקר כרטיסים מוזלים ומעדיפים שלא לשמור נאמנות לחברת תעופה אחת. יש לזכור שלאלעל אין כמעט חברות שותפות בעולם ומכאן שאת הנקודות של אלעל אטרקטיבי לנצל אך ורק לטובת כרטיסי בונוס עם החברה.

קישורים שימושיים:

צבירת נקודות מטיסות אלעל

צבירת נקודות מטיסות UP

צבירת נקודות מטיסות המשך של אמריקן בקוד אלעל (קובץ PDF)

צבירת נקודות מטיסות המשך של ג׳ט-בלו

החברות השותפות של אלעל (קודשייר, צבירה ומימוש)

מימוש נקודות לכרטיסי בונוס בטיסות אלעל

מימוש נקודות לכרטיסי בונוס בטיסות אלעל למחזיקי כרטיס האשראי הממותג

מימוש נקודות לכרטיסי בונוס בטיסות UP

תנאי כרטיסי הבונוס

רכישת ביטוח ביטול טיסה באמצעות נקודות

הטבות לבעלי סטטוס גבוה

הטבות לבעלי סטטוס גבוה בטיסות UP

כרטיס האשראי הממותג של אלעל (FlyCard)

BoardingArea