את התעריפים האלו לא הזכרתי בבלוג כבר למעלה משנה, אם אני לא טועה, וזה חבל מאוד כי מדובר בתעריפים מוזלים ושימושיים שרלוונטיים לכלל הנוסעים. זאת ועוד, התעריפים האלו מאפשרים צבירת נקודות במועדוני הלקוחות הרלוונטיים ואינם תעריפים ׳סגורים׳ שזמינים רק לקהלים קטנים.

התעריף של הילטון

מדובר כמובן בתעריף MVP. התעריף המצוין הזה אינו זמין בכל מלון ובכל תאריך והדרך הפשוטה ביותר והמהירה ביותר לבדוק את זמינותו היא באמצעות האתר: http://stay.hilton.com/mvp

התעריף מקנה בדר״כ הנחה של 15% עד 20% ביחס לתעריף הגמיש הרגיל של המלון (Flexible Rate). מלונות לרוב יציעו מספר תעריפים נמוכים יותר מה-FR אבל אלו לרוב יהיו לאגמישים או שיקנו הנחה מוגבלת של 5% או לכל היותר 10% (תעריפים מוזלים לחברי מועדון, בדר״כ). גם תעריף AAA המוכר לא מקנה בדר״כ הנחה של יותר מ-10% והוא מגיע לפעמים גם בגרסה גמישה וגם בגרסה לאגמישה. תעריף ה-MVP, על כל פנים, הוא ב-99% מהמקרים גמיש ולכן אטרקטיבי כפליים.

התעריף כשהוא זמין במלון דאבלטרי במרכז מנהטן ומקנה 20% הנחה:

MVP Rate - for August 2018

מי יכול להשתמש בתעריף ה-MVP?

פורמלית התעריף מיועד לכל מי ׳שיש לו אפיליאציה לספורט׳. כלומר, לא רק לספורטאים אלא גם לאוהדי ספורט, חברי איגודי ספורט, מנויים של קבוצות ספורט, משתתפי אירועי ספורט וכיוצ״ב. כי לכך שמדובר בקבוצה כ״כ כללית, שבפועל כל אדם יכול להיכלל בה בצורה יותר רשמית או פחות, מלונות בפועל לא שואלים שאלות ולא מבקשים לראות ׳הוכחה׳ כלשהי כתנאי לשימוש בתעריף. אני עצמי השתמשתי בו פעמים רבות ללא כל בעיה. מי שרוצה להיות מכוסה ב-100% יכול לרכוש חברות לאיגוד ספורט אמריקני כלשהו בעלות של כמה דולרים לשנהוזה תהיה בידו אפילו תעודה קטנה או אישור אלקטרוני שהוא אכן חבר באיגוד ספורט ומכאן עומד בתנאים של התעריף גם אם קוראים אותם לחומרה.

התעריף של הייאט

מדובר בתעריף המוזל של איגוד הפרילנסרים האמריקני. כדי להציג את התעריף הזה בתוצאות החיפוש באתר הקבוצה יש להשתמש בקוד ״B200936״ בתיבת ״Corporate or Group Code״.

התעריף זמין לכל מלון של הקבוצה ומקנה באופן קבוע 5% הנחה ביחס לתעריף הגמיש הרגיל של המלון (Standard Rate). רוב המלונות של הקבוצה מציעים תעריף מוזל וגמיש לחברי מועדון שמקנה גם הוא הנחה של 5%, מה שהופך את תעריף הפרילנסרים למיותר, אך ישנם מלונות שלא מציעים תעריפים גמישים מוזלים כלשהם ובמקרים האלו זה נחמד לקבל הנחה נוספת של 5%. בכל מקרה התעריף גמיש, בדיוק כמו ה-SR, ומאפשר צבירת נקודות מלאה והטבות סטטוס.

התעריף כשהוא זמין במלון פארק הייאט במנהטן:

Freelancers Rate - for August 2018

מי יכול להשתמש בתעריף הפרילנסרים?

בפועלכל אחד, כי מלונות לא בודקים זכאות. פורמליתרק חברי איגוד הפרילנסרים האמריקני. זה לא באמת תנאי משום שכל אחד, גם אם אינו אמריקאי, יכול להירשם בקלות וללא עלות לחברות באיגוד הזה ולקבל אישור במייל שהוא חבר האיגוד. כלומר, אם במקרה פגשתם פקיד צ׳קאין שהחליט שהוא יהיה הראשון שידרוש לראות אישור חברות באיגוד לטובת השימוש בתעריף אז קחו שלוש דקות הפסקה מהחיים, היכנסו לאתר האיגוד (כאן) והירשמו כחברים.

התעריף של אינטרקונטיננטל

מדובר בתעריףשותפים מוזל בשת״פ עם מאסטרכארד העולמית. התעריף זמין ביותר מ-500 מלונות של הקבוצה באירופה ולכאורה רק בסופ״שים (אם כי בפועל גם באמצ״ש). התעריף דורש הזמנה מוקדמת של לפחות 21 ימיםוזה בעצם התנאי העיקרי שלו. כדי לחפש את התעריף יש לעבור דרך הדף הייעודי שלו באתר הקבוצהלחצו כאן.

חשוב להבהיר שהתעריף המוזל הזה אינו גמיש ומחייב תשלום מלא מראש. בשימוש ראשון בתעריף הזה חבר מועדון אמור להנות גם מבונוס של 1,000 נקודות.

התעריף של מאסטרכארד אמור להציע 30% הנחה ביחס לתעריף הגמיש הרגיל (Best Flexible Rate) במלונות של הרשתות הולידייאין, הולידייאין אקספרס, קראון פלאזה, סטייברידג׳ סוויטס ואינדיגואך בפועל הוא מציע לפעמים הנחה גבוהה יותר שיכולה להגיע עד 45%! במלונות של הרשתות קיפטון ואינטרקונטיננטל התעריף אמור להציע 20% הנחה וארוחת בוקר זוגית בחינם.

התעריף כשהוא זמין ללילה בספטמבר במלון של רשת קראון פלאזה במרכז ברלין כשהתעריף הגמיש הרגיל הוא 85 אירו:

IHG:MasterCard - CP September 2018

התעריף כשהוא זמין לאותו לילה בספטמבר במלון אינטרקונטיננטל ברלין המצוין:

IHG:MasterCard - IC September 2018

מי יכול להשתמש בתעריף של מאסטרכארד?

פורמלית יש שני תנאים מלבד הדרישה להזמנה מוקדמת: (א) שחבר המועדון ייבחר בכרטיס מאסטרכארד ככרטיס ברירת המחדל בחשבון שלו. (ב) שחבר המועדון ידפיס את השובר הזמין בדף התעריף ויציג אותו בעת הצ׳קאין כהוכחת זכאות.

דיווחים של חברי מועדון מלמדים שזה נדיר מאוד שפקיד צ׳קאין מבקש לראות את השובר הפיסי והמלא. אבל העצה הטובה היא תמיד לשמור בתיק עותק מודפס אחד של השובר כדי שאפשר יהיה למלא אותו בכל עת. הדרישה להחזיק כרטיס של מאסטרכארד היא כנראה בלתיאכיפה, אבל לרוב הנוסעים בפועל יש כרטיס כלשהו של מאסטרכארד שהם יכולים להציג. כלומר, הלכה למעשה, התעריף זמין לכל אחד.

10 תגובות

 1. רמי

  ביחס לתעריף MVP, אני חושב שישנה מגבלה של שימוש חד פעמי בתעריף הזה ולא מעבר לכך.

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   לא מכיר מגבלה כזאת. השתמשתי בתעריף הזה בעצמי מספר רב של פעמים.

   אשמח אם תפנה אותי לסעיף המתאים שקובע/רומז שהתעריף הוא חד-פעמי.

   הגב
 2. ערן

  האם תעריף מסטרקארד נחשב למבצעים תקופתיים כמו Accelerate?

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   התעריף תקף לטובת צבירת נקודות, זה כן, אבל הוא לא אמור להיות תקף למבצעים תקופתיים. להבנתי הוא בפועל כן תקף גם למבצעים אבל לא ניסיתי זאת בעצמי – אז צא מנקודת הנחה שהוא לא תקף למבצעים ואולי תופתע לטובה.

   הגב
 3. עדן

  לפי מה שאני מבין בנוגע להטבה של מאסטר קארד עם ihg
  אני לא חייב להיות בעל הכרטיס?
  מספיק שאני אבצע את העסקה עם הכרטיס הנל?

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   בתיאוריה התעריף הזה מיועד ללקוחות מאסטרכארד וייתכן שבתנאי התעריף כתוב שחובה להשתמש בכרטיס של המותג. האם זה נאכף בפועל? כנראה שלא, אבל הסיכון עליך.

   הגב
 4. ערן

  שלום רב,
  אני מעוניין להזמין 2 חדרים להילטון ב-NYC בתעריף MVP.
  נראה שהתנאים דיי מחמירים ובניגוד למלונות אחרים בקבוצה בהם מספיק מס' חבר HHONORS כאן נדרש ממש SPORTS AFFILIATION ID עבור ההזמנה ובעת הצ'ק-אין.
  מישהו נתקל בדבר כזה ? איך זה עבר ?

  הגב
  • Lior@FlyingOut

   תעריף ה-MVP, פורמלית, דורש הוכחה שאתה מקושר בדרך כלשהי למועדון ספורט כלשהו. התנאי הזה כ״כ אמורפי שזה מגוחך, ובפועל אין למלונות דרך אמיתית לאכוף את התנאי. הרי מספיק שאתה טוען שאתה אוהד של קבוצה כלשהי – ועל הנייר אתה זכאי לתעריף.

   אם אתה רוצה להיות ישר כמו סרגל אז כנס לאתר של קבוצת ספורט כלשהי והירשם כחבר.

   מעולם לא שמעתי על מקרה בו מלון דרש מאורח להציג חברות במועדון ספורט כלשהו. אני עצמי השתמשתי בתעריף הזה פעמים רבות ללא כל עניין בצ׳ק-אין.

   הגב

השאר תגובה