כפל או טריפל נקודות של הילטון עד סוף השנה

הירשמו למבצע החדש של מועדון Hilton Honors שתקף לשהיות מה-10 לספטמבר ועד ה-3 לינואר. במסגרת המבצע ייקבלו חברי המועדון בונוס של 20 נקודות לכל 1$ בחיוב על שהיות במלונות רשת וולדורף אסטוריה, במלונות רשת קונראד ובמבחר ריזורטים שונים של הקבוצה. בשאר מלונות הקבוצה ייקבלו חברי המועדון בונוס של 10 נקודות לכל 1$ בחיוב. אלו נקודות בונוס בנוסף לצבירת הבסיס שהיא 10 נקודות לכל 1$ בחיוב (אלו נקודות בסיס התקפות לסטטוס) וכמובן כל בונוס אחר שלו זכאי חבר המועדון.

בונוס של עד 125% ברכישת מיילים של מועדון LifeMiles

המבצע בתוקף עד ה-18 לספטמבר. הבונוס מדורג: עד 50,000 מיילים הבונוס הוא 100%, מ-51,000 מיילים ועד 100,000 מיילים הבונוס הוא 115% ומ-101,000 מיילים ועד 200,000 מיילים הבונוס הוא 125%. מחיר הבסיס למיילים במועדון הוא 3.3 סנט/מייל – כלומר, 33$ לכל 1,000 מיילים – ומכאן שמחיר המיילים בשקלול הבונוס המקסימלי הוא 1.47 סנט/מייל. סה״כ זה מחיר הוגן לגמרי לרכוש בו מיילים של אוויאנקה.

הירשמו למבצע התקופתי החדש של קבוצת הייאט

המועדון של הקבוצה, World of Hyatt, הוא קמצן-מבצעים בשנתיים האחרונות. ככל הנראה אחוזי התפוסה במלונות הקבוצה גבוהים והמועדון לא נדרש לעבוד שעות נוספות. במסגרת המבצע הנוכחי – שדורש הרשמה עד ה-15 לאוקטובר אך תקף לשהיות עד ה-30 לנובמבר – יכולים חברי המועדון לצבור עד 60,000 נקודות בונוס במצטבר (אם ישלימו 40 לילות בתקופה הזאת!). סה״כ מדובר במבצע חלש למדי שלא מתגמל היטב נוסעים מזדמנים יחסית או אפילו נוסעים תכופים, אבל עדיף מכלום.

תעריפים נוחים לאירופה במחלקת העסקים של סוויס 

חברת התעופה השוויצרית היא בין חברות התעופה האירופיות היחידות ששולחות לנתב״ג מטוסים רחבי-גוף עם מחלקת עסקים בינ״ל איכותית (ברוב המוחלט של הטיסות, כי מדי פעם מחלטרים בקו מטוסי איירבאס A321). החברה גם נהנית משדה בית מצוין, טרקלינים טובים וטיסות המשך נוחות במטוסים חדישים ליעדים רבים באירופה (לרבות מטוסי איירבאס A220). סוויס מציעה תעריפים לא רעים ליעדים רבים ובפרט בבחינת התמורה למחיר. כך, לדוגמה, ניתן לרכוש כרטיס הלוך/חזור מת״א לבודפשט או לוורשה בפחות מ-800$.

מבצע לחברי מועדון הנוסע המתמיד שנולדו בספטמבר

המבצע הקבוע של אעל במהדורה חדשה. במסגרת המבצע נהנים חברי מועדון מכרטיסי בונוס במחירים מוזלים לרכישה בחודש הולדתם בצמוד לכרטיס זהה בכסף (באותן טיסות). כלומר, המבצע הוא לזוג נוסעים. היעדים הפעם: טביליסי, ציריך, מארסיי, בוסטון ובייג׳ינג. החל מ-50 נקודות לכרטיס הלוך/חזור. להזמנות עד ה-30 לספטמבר, ליציאות עד ה-31 לדצמבר.

טרקלין ייחודי בשדה התעופה שארל דה גול (CDG) בפריס

הטרקלין, שנקרא Instant Paris, הוא בשטח של 4500 מ״ר ופתוח בחינם לכלל הנוסעים בטרמינל 2E (שעיקרם נוסעי אייר פראנס). לא מדובר בטרקלין לנוסעי מחלקות הפרימיום אלא ממש לכל מי שמעוניין להיכנס אליו. הטרקלין אומנם לא מספק בר חופשי ובופה, או שירותים יוקרתיים דומים, אבל כן מציע איזורי ישיבה נוחים, טאבלטים לשימוש האורחים, קפה, אינטרנט אלחוטי ועוד. מי שירצה להתפנק מעבר לכך יוכל להזמין חדר במלון Yotel המצוי בטרקלין או לאכול ארוחה טובה במסעדה האורגנית Naked.

17 תגובות

 1. ארז

  איך המבצע הנוכחי של הילטון עובד/מתנגש עם המבצע הקודם שפירסמת לא מזמן? יש כפל מבצעים או שרישום כאן יבטל את הקודם?

  הגב
  • נו

   אם אתה מתכוון לבונוס של המיילים של Miles and more
   אז הוא בנוסף למבצע הרבעוני.

   אם אתה מתכוון לdouble points אז זה מחליף אותו כמבצע של רבעון 4.

   הגב
 2. אסף

  האם במבצע של הילטון נדרש להזמין רק דרך האתר הרשמי של הרשת או שאפשר גם דרך אתרי צד ג׳ (כמו בוקינג)?
  תודה!

  הגב
 3. מאיר

  לא יכול לחכות לשלישי…
  ליאור או מישהו אחר כאן, שאלה בבקשה:
  אם אני טס ביזנס רק עם טרולי , ובהנחה שהדפסתי בורדינג פאס, מהו בדיוק התהליך? איפה אני עושה את הבידוק בנתב"ג? יש עמדה מיוחדת אחרי האולם עם הקאונטרים? איפה היא ממוקמת נכון לעכשיו?
  תודה

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   אתה מדפיס את ה-BP בבית, בנתב״ג ניגש לעמדת התשאול של הנוסעים ללא כבודה (שאל איפה היא כשתגיע לשם) ואח״כ עובר במסלול המהיר בבידוק הביטחוני שנמצא בצד ימין של מתחם הבידוק. זה הכל.

   הגב
   • מאיר

    לא ממש הבנתי. עמדת התשאול הזו נמצאת בנפרד מעמדת הבידוק לבעלי כבודת יד בלבד? והאם התור שם בדכ עדיף על זה של עמדות התשאול הייעודיות לביזנס לפני הקאונטרים?

   • Lior @ FlyingOut

    יש תשאול ויש בידוק. שתי עמדות נפרדות. פעם עמדת התשאול לנוסעים עם כבודת-יד נפרד הייתה צמודה למסלול המהיר לבידוק אבל אז העבירו אותה (וממשיכים להעביר אותה כל הזמן). בפעם האחרונה שעברתי בנתב״ג היא הייתה באחד המעברים בין אולם הצ׳ק-אין לרחבת הכניסה לבידוק.

    לפעמים יש תור ארוך בעמדת התשאול לנוסעים עם כבודת-יד ואז, אולי, עדיף כבר לעמוד בתור לתשאול הרגיל (של מחלקת העסקים) ואז במקום להמשיך לדלפקי הצ׳ק-אין (כי אין צורך) פשוט לצאת החוצה ולהמשיך לבידוק. אבל ברוב המקרים האפשרות הראשונה עדיפה.

  • חנצי

   רק צריך לזכור שאם זו לא טיסה עם אל על צריך לעבור בדלפקי הצ'ק אין על מנת לקבל את הואוצ'ר לרקלין דן. אגב, יש חברות שמאפשרות להדפיס את הואוצ'ר עם ה BP בבית? (אני חושב ש cathay מאפשרים)

   הגב
   • Lior @ FlyingOut

    זה לא הכרחי. אפשר פשוט להגיע לטרקלין ולהציג לפקידה את הכרטיס/הסטטוס. במקרה הזה, בדר״כ, הפקידה תעשה פרצוף של ׳איפה השובר שלך׳ ותכניס את האורח בכל זאת או לכל היותר תתקשר לדלפקי הצ׳ק-אין של חברת התעופה כדי לאמת שאכן אותו נוסע ממריא במחלקת פרימיום ו/או בעל סטטוס גבוה (שמעודכן בהזמנה, וזה תנאי).

    אני לא מכיר חברת תעופה שמאפשרת להדפיס מראש שוברי כניסה לטרקלין.

   • חנצי

    מצאתי, קתאי הדפיסו לי בנתב"ג הזמנה לטרקלין בהונג קונג (טיסה עם קונקשיין). – כמובן שאין צורך פורמלי בהזמנה (כי בכניסה רואים מייד לפי הסטטוס במועדון) אבל זה יותר כדי להזכיר לך איפה ממוקמים הטרקלינים וכו'

   • Lior @ FlyingOut

    אה, כן, בדלפקי הצ׳ק-אין אפשר להדפיס הזמנות לטרקלינים. התכוונתי שאני לא מכיר חברת תעופה שמאפשרת להדפיס הזמנות כאלו עצמאית באתר האינטרנט שלה במהלך צ׳ק-אין אונליין. כך, לדוגמה, אם אתה ממריא מנתב״ג ותרצה הזמנה מודפסת לטרקלין – תהיה חייב לעבור בדלפקי הצ׳ק-אין.

 4. נוסע מתמיד

  מבצע מיוחד של קבוצת לופטהנזה ששמתי לב אליו לאחרונה באתר של M&M- צוברים 25 מיילים על כל אירו ששולם עבור הכרטיס. בחשבון פשוט כרטיס שעלותו 350 אירו יקבל בערך 8700 מיילים שזה פשוט נפלא לדעתי!! חבל שזה זמין רק לכרטיסים שהוזמנו בספטמבר.

  הגב

השאר תגובה

BoardingArea