את אתר Club1Hotels אני מזכיר לא מעט בבלוג. אני משתמש בו בעצמי וממליץ עליו בחום. ממנהלי האתר אני מקבל פידבק חיובי מאוד לגבי חברי קהילת הבלוג שמבצעים באתר רכישות רבות. הנה רשימה של פוסטים על האתר:

ההרשמה לאתר Club1Hotels נשארת חינמית לקוראיי הבלוג (במקום המחיר הרגיל של 99$/שנה). אם משום מה עדיין אין לכם חשבון – עשו הפסקה למספר שניות והשלימו את התהליך. לא נדרש כרטיס אשראי. לחצו כאן.

חדש: צבירת נקודות

היום הושקה תוכנית ClubONE Rewards. זוהי תוכנית נאמנות בסיסית למדי שמטרתה העיקרית לתגמל נוסעים עסקיים שמזמינים באתר חדרים במלונות, טיסות ושאר מוצרים לנסיעות העסקיות שלהם – וכעת הם יכולים לקבל נקודות בהן יוכלו להשתמש כדי להוזיל את הנסיעות הפרטיות שלהם.

אפקטיבית התוכנית מציעה החזר של 5% על ההוצאה. איך זה עובד? על כל 1$ בחיוב – בהזמנת מגוון מוצרים, ולא רק חדרים במלונות – תצברו 5 נקודות. כל נקודה שווה סנט במימוש.

לנקודות של התוכנית אין תוקף אבל יש להן לא מעט מגבלות. כך, לדוגמה, לא ניתן להשתמש בנקודות בשילוב הנחה של מבצע, בשילוב תווי-קנייה או תוך שימוש בתוכנית ה-BRG. בנקודות, אם כן, ניתן להשתמש להזמנות ׳רגילות׳.

הנחה לקוראיי הבלוג

החברות בתוכנית ClubONE Rewards אינה חינמית. המחיר הרגיל הוא 99$/שנה – אבל האתר מציע לקוראיי הבלוג מחיר מוזל של 79$/שנה בלבד. פרטים נוספים ניתן למצוא בדף הנחיתה של הבלוג באתר:

http://club1hotels.com/flyingout

> גילוי נאות: הבלוג מקבל עמלה בגובה 15% עבור כל קורא שירכוש חברות בתוכנית החדשה.

האם זה משתלם?

תלוי בסך ההוצאה השנתית שלכם על הזמנות. בחישוב פשוט: חברות בתוכנית משלמת לכל מי שמבצע הזמנות בסך 1600$ ומעלה – לא כולל רכישות בהן נעשה שימוש בהנחות, תוכנית ה-BRG או בתווי-קנייה. כמובן שניתן להזמין מחשבון אחד עבור אנשים אחרים ולכן בעצם התוכנית החדשה יכולה להיות אטרקטיבית מאוד למי שמבצע הזמנות עבור אחרים (כמו מתאם נסיעות בארגון או סתם אדם נחמד שעוזר לחבריו ובני-משפחתו).

ייתכן שבהמשך יהיו גם מבצעים ייעודיים לחברי התוכנית עם הנחות בלעדיות והצעות מיוחדות. אני לא יודע להבטיח אבל להבנתי זו אפשרות שנשקלת.

חשוב להדגיש שניתן להזמין באתר גם מוצרים נסיעות אחרים, מלבד חדרים במלונות, כמו כרטיסי טיסה, רכבים, קרוזים, דירות ובתי-נופש, העברות, טרקלינים בשדות תעופה ועוד. עם תוכנית ClubONE Rewards תצברו נקודות עבור כ-ל הזמנה.

4 תגובות

 1. בוריס

  האם יש לך נסיון אם הזמנת כרטיסי טיסה באתר? האם התעריפים שלהם רגילים ביחס לסוכנים אחרים?

  הגב
  • Lior@FlyingOut

   אין לי ניסיון בינתיים. בדקתי מספר פעמים את המחירים ולא מצאתי משהו לכתוב עליו. להפך, ברוב המקרים המחירים היו גבוהים או שלא התקבלה תוצאה. אני מעריך שהספק שלהם עובד טוב יותר עם כרטיסים במחלקות הפרימיום ולא במחלקת התיירים – אבל זו סתם השערה לא מבוססת.

   הגב
 2. Zvi Josef

  לטעמי זה משתלם למזמיני כרטיסי פרימיום, למעט כוכבית קטנה, בחבילת הפלטינום – BOOKING CREDIT UP TO 500$.
  למשל, אני מתעתד להזמין 6 כקטיסי פירסא עם בריטיש ללונדון בחודשים הקרובים בעלות של קצת פחות מ-12K$ (מחיר זהה לשאר האתרים ברשת), ואם באמת אקבל החזר של 5%, אז זה בהחלט משתלם. אבל אם יש CAPPING על ההחזר מעסקה בודדת או מההחזר המצטבר, זה פחות רלוונטי, לטעמי.
  שווה לברר את זה מולם.

  הגב

השאר תגובה

BoardingArea