אתר חדש שיכול לחסוך לכם עשרות אחוזים בהזמנת חדרים במלונות. הצטרפו עוד היום!

לאחרונה עלה לאוויר אתר הזמנת בשם Club1Hotels. נכון, לא השם הכי קליט בעולם. ולא רק זה – הוא גם אתר סגור לחברים רשומים, מה שאולי יגרום לכם להרים גבה. אבל עכשיו תוכלו להירשם בחינם, לשנה אחת של חברות, ולהנות ממחירים אטרקטיביים במיוחד! תנו לי להסביר לכם כמה זה כדאי…

club1hotels-welcome

נתקלתי בעבר בלא מעט אתרים סגורים ׳לחברים בלבד׳. כאלו שמבטיחים לתת את המחירים הנמוכים ביותר, שירות קונסיירג׳ אישי ומחיר מנוי שנתי שלבטח ישתלם לכל חבר. אבל הבטחות בצד אחד ומציאות בצד אחר – ברוב המקרים לא באמת תרוויחו מחברות באתרים האלו. וגם אם הם כן יציעו הנחה מזדמנת הרי שבהזמנה דרכם בהכרח תוותרו על צבירת נקודות במועדון של המלון או קרדיט דומה באתר הזמנות אחר (hotels.com, לדוגמה). בעיניי הזמנה בערוץ לא-ישיר כדאית רק במידה ומדובר בהנחה משמעותית מאוד, נגיד 25% לכל הפחות, מול המחיר בערוץ הישיר (בשקלול כל המרכיבים).

ואז הגיע Club1Hotels…

שוק המלונות העולמי מגלגל סדר גודל של 750 מליארד דולר בשנה. אתם מבינים את הסכום הזה? וזה רק הסכום המדווח. במגרש הענק הזה יש אינספור עסקים שונים, תעריפים שונים, עמלות ומה לא. אין אתר הזמנות אחד שהוא באופן עקבי הזול ביותר.

למה אני טוען שאתר Club1Hotels יכול לחסוך לכם עשרות אחוזים בהזמנת חדרים במלונות?

משלוש סיבות עיקריות:

 • זהו אתר סגור למשתמשים רשומים וזה אומר שהוא מציע לחבריו תעריפים שאינם זמינים לקהל הרחב. מהסיבה הזאת מלונות מאפשרים לו גישה לתעריפים מוזלים במיוחד – לפעמים מעל 50% הנחה מהתעריף המלא הרגיל – כי המחירים המוצגים באתר לא מופיעים במנועי השוואת מחירים כמו קיאק או הוטל-קומביינד ובעצם לא פוגעים בערוצי המכירה הישירים או באתרי ההזמנות הגדולים.
 • האתר גובה דמי חבר שנתיים בסך 675$. זה המון בהתחשב בכך שההטבה היחידה לחבר באתר היא הגישה לתעריפים של האתר. המשמעות הנגזרת היא שמדובר באתר ששואף להיות אקסקלוסיבי מאוד ובעל מעגל לקוחות מצומצם אך כנראה עשיר. למלונות ברחבי העולם יש כמובן אינטרס מובהק למשוך אליהם דווקא קהל כזה וישתלם להם להציע לקהל הזה הנחה נדיבה במחיר החדר מתוך ציפייה שאלו בדיוק אותם אורחים שאח״כ ירכשו שירותים נוספים במלון כמו ארוחות, שדרוגים, טיולים מאורגנים וכו׳.
 • האתר, כביכול, לא גובה עמלות מהמלונות על ההזמנות שמגיעות דרכו. כלומר, הוא שואף להרוויח את שכרו רק באמצעות דמי החבר השנתיים – והם כאמור גבוהים למדי. בדרך זו יכול האתר להרשות לעצמו להוריד את המחירים הלאה שהרי העמלות המקובלות בשוק המלונות מתחילות בדר״כ מ-10% ועולות עד כדי 40% במקרים מסוימים. מספיק ש-Club1Hotels מקבל גישה לאותו תעריף כמו אקספדיה, למשל, והוא כבר יכול להוזיל אותו לחבריו.

הרשמה לשנה ראשונה בחינם

יצרתי קשר עם האתר ומלבד מידע מועיל קיבלתי קישור הרשמה ייעודי לבלוג. מי שיירשם באמצעות הקישור הבא יהנה משנת חברות ראשונה בחינם (בשווי 675$!) וגישה לכל התעריפים המוזלים שהאתר מציע לחבריו.

להרשמה לשנת חברות בחינם לחצו כאן.

למען הגילוי הנאות אני מקבל עמלה סימלית עבור כל משתמש חדש שיירשם באמצעות הקישור לעיל לכן אני מודה מראש לכל מי שיבחר להירשם (אפילו אם הוא סקפטי לגבי השימוש באתר ואפילו אם הוא מאמין שלא יבצע אף הזמנה בעתיד).

משזה נאמר, אני ממליץ לכם להירשם לאתר כל עוד הקישור פעיל! בהמשך הפוסט תוכלו לראות דוגמאות למחירים שמצאתי בחיפושים ראשונים ותבינו את מידת הכדאיות. הלינק אמור להיות פעיל עד ה-31 לאוקטובר, אבל להערכתי יש סיכוי סביר שהאתר יעצור את ההצעה מוקדם יותר אם הביקוש יהיה גבוה מהצפוי.

ההרשמה לאתר פשוטה, אורכת בקושי דקה ואינה דורשת הזנת פרטי אשראי. סה״כ כתובת מייל ופרטים אישיים בסיסיים.

כמה נמוכים המחירים באתר?

אתן לכם שלוש דוגמאות בלבד שמצאתי בכמה חיפושים ראשונים ובלי מאמץ. אתם מוזמנים לבצע כמה חיפושים בעצמכם לאחר ההרשמה ולהיווכח גם כן כמה האתר אטרקטיבי.

פארק הייאט מלדיביים

המחיר לחמישה לילות, מה-5 עד ה-10 למאי, בחדר מקטגוריית הבסיס (וילה, על החוף) בתעריף גמיש הכולל חצי פנסיון.

6189$ כולל מסים באתר המלון:

ph-maldives-rate-on-hyatt-com

3226$ באתר Club1Hotels:

ph-maldives-rate-on-club1hotels

חיסכון יוצא מן הכלל של 2963$ שהם בערך 48% מהמחיר באתר המלון.

פיירמונט סן-פרנסיסקו

המחיר לארבעה לילות, מה-16 עד ה-20 ליוני, בחדר מקטגוריית הבסיס בתעריף גמיש.

2138$ כולל מסים באתר המלון:

fairmont-sf-rate-on-fairmont-com

1228$ כולל מסים באתר Club1Hotels:

fairmont-sf-rate-on-club1hotels

חיסכון מרשים של 910$ שהם בערך 42.5% מהמחיר באתר המלון.

קונראד סנט-ג׳יימס לונדון

המחיר לארבעה לילות, מה-4 עד ה-8 לאפריל, בחדר מקטגוריית הבסיס (סופריור) כולל ארוחת בוקר בתעריף גמיש.

1935$ כולל מסים המחיר באתר המלון:

conrad-london-rate-on-hilton-com

1131$ כולל מסים באתר Club1Hotels:

conrad-london-rate-on-club1hotels

חיסכון של 804$ שהם בערך 41.5% מהמחיר באתר המלון.

לסיכום

אני יודע, לא קל להכניס לרשימת המועדפים אתר חדש ולא קל להאמין לאתר שמבטיח הנחות גדולות בשוק תחרותי כ״כ. אבל אל תהיו סקפטים – הירשמו לאתר עוד היום, כשהוא עדיין מציע שנת חברות ראשונה בחינם, ותתחילו להשוות מחירים. לפעמים תמצאו הנחה של 10% עד 20% – פחות או יותר בגובה העמלה שגובים אתרי ההזמנות הגדולים ונחסכת מכם – אבל לפעמים, כמו בדוגמאות שנתתי, תוכלו למצוא הנחות דרמטיות ממש של כמעט 50%. זה שווה!

אם השתכנעתם, ואני מקווה בשבילכם שכן, הירשמו בקישור הזה והפיצו את הפוסט הזה לחבריכם!

12 מחשבות על “אתר חדש שיכול לחסוך לכם עשרות אחוזים בהזמנת חדרים במלונות. הצטרפו עוד היום!

 1. פינגבאק: שני מבצעים נוספים מאתר Club1Hotels – FlyingOut

  1. זה אתר חדש אז ניסיון חיובי עדיין אין לי (וגם לאחרים).

   אבל בינתיים לא מצאתי דגלים אדומים. המידע באתר נראה מקיף, התנאים ברורים, תהליך התשלום מאובטח ע״י התקנים המחמירים בתעשייה וכיוצ״ב. מה גם שתשלום בכרטיס אשראי מבוטח ברמה די גבוהה למקרה שלא תקבל את המוצר/השירות שהזמנת.

   אני מרגיש בנוח להזמין מהאתר. להירשם בכלל לא צריכה להיות לך בעיה כי לא צריך למסור פרטי אשראי – ואני ממליץ לך להירשם בהקדם כי הקישור לא יעבוד לעוד הרבה זמן.

 2. פינגבאק: חמישה מבצעים שמסתיימים בסוף החודש – FlyingOut

 3. שלום ליאור,
  רציתי לעדכן שבסוף השבוע האחרון נקלעתי למצוקה של מקום לינה בבוסטון (היה שם אירוע ספורט וכמעט כל המלונות הממוצעים היו תפוסים).
  במקרה נתקלתי בפוסט שלך לגבי האתר הנ"ל, נרשמתי, ניסיתי והיה מוצלח מאוד!
  2 לילות במלון הילטון ב-down town של בוסטון שקרוב לכל מקומות הבילוי ולאטרקציות המרכזיות היו מתומחרים בכל אתרי ההזמנות ובאתר של הרשת עצמה במעל 800 דולרים. באמצעות האתר הזמנתי את אותם 2 לילות ב-543 דולרים בלבד. חיסכון אדיר. לא האמנתי למראה עיני עד שראיתי את החיוב שאכן היה בסכום הנקוב.
  בקיצור – מומלץ בחום ולא נראה שמדובר בהונאה.

  תום.

  1. מעולה, שיחקת אותה! שמח לקרוא שהאתר הציע לך חיסכון כ״כ משמעותי ועוד בהזמנה של הרגע האחרון. אני עצמי ממשיך למצוא מחירים מצויינים באתר. אתה מוזמן לשתף את הפוסט עם כל מכרייך שיירשמו גם כן לפני שנגמרת תקופת ההרשמה החינמית.

 4. פינגבאק: מבצע חורף אירופי: 50% במלונות קבוצת IHG – FlyingOut

 5. פינגבאק: ליממה הקרובה: 10% החזר באתר Club1Hotels – FlyingOut

 6. פינגבאק: ביקורת מלון: Fairmont Copley Plaza Boston – FlyingOut

 7. פינגבאק: עכשיו אתם יכולים לנסות את אתר ההזמנות Club1Hotels (כמעט) בחינם – FlyingOut

 8. פינגבאק: הצעה מיוחדת לקוראי הבלוג: שנת חברות בחינם לאתר ההזמנות Club1Hotels! – FlyingOut

 9. פינגבאק: טיפ: ריכשו תווי-קנייה מאתר Club1Hotels – FlyingOut

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s