אני כותב על האתר מדי פעם, ממליץ עליו ומשתמש בו בעצמי. רבים מקוראי הבלוג נרשמו לאתר כשהוא עלה לאוויר בשנה שעברה וכעת פנה אלי נציג של האתר כדי להציע שנת חברות בחינם לקוראי הבלוג (בשווי 675$, על הנייר) ובנוסף 25$ קרדיט. כדאי!


כתבתי על האתר לראשונה אי שם באוקטובר 2016. אז עוד לא היה לי ניסיון אישי עם האתר אבל הוא נראה מבטיח. אנשי האתר שאיתם הייתי בקשר היו כולם נחמדים בצורה בלתי רגילה ומקצועיים מאוד. לכן החלטתי לכתוב עליו.

מאז ועד היום אתר Club1Hotels, שלו אני קורא בקיצור C1H, ממשיך להוכיח את עצמו כמקור מצוין לתעריפים מוזלים במיוחד למלונות בכל דרגות האירוח (אבל בעיקר למלונות יוקרה, גם אם כשהמחירים לא גבוהים במיוחד). זאת ועוד, הוא לא מפסיק לצאת במבצעים שאפקטיבית מציעים 10% עד 20% הנחה.

אני מתארח כמעט בלעדית במלונות של רשתות בינ״ללרוב של הייאטוכמעט תמיד מבצע הזמנות ישירות באתרי הרשתות או המלונות עצמם. ובכל זאת לאורך השנה האחרונה ביצעתי מספר הזמנות באתר C1H כי לפעמים התעריפים המוצעים באתר נמוכים בצורה דרמטית מתעריפי השוק. התרגלתי תמיד לבדוק בו תעריפים כשמדובר בשהייה יקרה או בשהייה במלון יוקרתי. הנה שתי הזדמנות לדוגמה מהשנה האחרונה:

 1. שילמתי 343$ כולל מסים על שני לילות במלון פיירמונט קופלי פלאזה בבוסטון. המחיר באתר המלון לשני הלילות היה 998$ כולל מסים. 63% הנחה.
  – – –
 2. שילמתי 155$ כולל מסים על לילה במלון ריץ קרלטון בבודפשט. המחיר באתר המלון לאותו לילה היה 525$ כולל מסים. 71% הנחה.

בחודש שעבר פרסמתי סקירה מקיפה שעשיתי על מנת לבחון, בצורה אובייקטיבית ככל הניתן, את התעריפים המוצעים באתר. התוצאות מעניינות לפחות בעיניי.

הצעה מיוחדת לקוראי הבלוג

מעוניינים להנות משנת חברות לגמרי בחינם כדי לנסות את האתר בעצמכם? הנה ההזדמנות שלכם! פשוט כנסו לקישור הבא והירשמו:

לחצו כאן.

בנוסף לשנת החברות החינמית כל מי שיירשם דרך הקישור לעיל ייזכה לקרדיט ראשוני של 25$ התקף להזמנה בסך 250$ ומעלה (כלומר, עד 10% הנחה). זה אולי לא המון אבל זה בהחלט ימתיק את ההזמנה הראשונה באתר שגם ככה מציע תעריפים נמוכים בצורה חריגה.

Club1Hotels Free Registration 2

בשלב זה אני רוצה להבהיר שני דברים:

 1. אני, כבלוגר, לא מקבל תגמול כלשהו אם וכאשר תירשמו לאתר דרך הקישור. זאת ועוד, אני לא מקבל יחס מיוחד כלשהו משירות הלקוחות של האתר ולא נהנה מהנחה מיוחדת בהזמנות הפרטיות שלי. האתר לא שילם לי בשום צורה כדי שאכתוב עליולא הפעם ולא בעבר.
  – – – 
 2. ההרשמה לאתר היא נטולת סיכון. אפילו לא תידרשו למסור פרטי אשראי בעת ההצטרפות ולא יהיה ׳חידוש אוטומטי׳ לחברות באתר בתום השנה הראשונה.

שאלות נוספות בקשר להרשמה או לשימוש באתר ניתן להפנות לשירות הלקוחות במייל ״MemberServices@Club1Hotels.com״. מניסיוני המענה מהיר ומקצועי. אתם כמובן מוזמנים גם לכתוב לי, במייל ״Lior@flying-out.com״, אם כי סביר להניח שיהיו שאלות רבות שלא אדע לענות עליהן.

נכון לכרגע אין תוקף רשמי להצעה אבל אני מאמין שהיא לא תחזיק מעמד זמן רב.

לסיכום

אני משוכנע שאנשי האתר לא קוראים את הבלוג הזה, בהיותו בעברית, אבל אני בכל זאת אגיד תודה על ההצעה הנדיבה ובכלל על העבודה הטובה שהם עושים מול בלוגרים ברחבי העולם. אני שמח על ההזדמנות להציע לקוראיי הבלוג הצעות כאלו שיכולות להיות בעלות ערך כספי משמעותי.

אם עדיין אין לכם חשבון באתר Club1Hotels אז אני מציע שתיקחו שתי דקות הפסקה מהחיים, ממש כרגע, ותירשמו. במקרה הגרוע לא תנצלו את שנת החברות שלכם אבל במקרה הטוב אולי תחסכו מאות דולרים כמוני.

אתם מוזמנים להפיץ אל הבלוג לחבריכם כדי שגם הם יוכלו להירשם ולהנות. בטופס ההרשמה הקצר, תחת ״How did you hear about us?״, אפשר לרשום ״FlyingOut Blog״סתם למען הסדר הטוב, ואני כאמור לא מקבל תמורה כלשהי.

תהנו!

12 תגובות

 1. איריס

  תודה על המידע
  תודה על המידע.
  האם כבר שהית במלונות שהזמנת דרך האתר?
  הכל עבר חלק וההזמנה כובדה כלשונה?

  תודה

  הגב
 2. יי

  עצם העובדה שהם הגיעו אליך והציעו את המבצע הזה היא בעיקר טפיחה רצינית על השכם, זו עוד הוכחה לכך שהבלוג הזה נהדר, שרק יילך וייגדל! כל הכבוד.

  הגב
 3. דודי

  היי ליאור תודה רבה רבה. נרשמתי , כמובן דרך FlyingOut Blog
  מאחל לך שנה טובה ומתוקה ומוצלחת , תודה על בלוג מרתק מועיל ומחכים
  אין עליך !
  דודי

  הגב
 4. מיטל

  היי ליאור, נרשמתי לאתר ואפילו ביצעתי הזמנה (אני מקווה שהכל יהיה בסדר איתה)
  אבל לא ראיתי איפה מקבלים את הקרדיט, ה 25$ בהרשמה וגם הקרדיט שהם נותנים אם מזמינים מעל סכום מסויים..

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   ההזמנה שביצעת היא בסך 250$ ומעלה? (זה התנאי למימוש הקרדיט הראשוני).

   אם כן, שלחי הודעה לשירות הלקוחות עם מספר ההזמנה והם יטפלו בזה. את אמורה לקבל זיכוי של 25$ ישירות לכרטיס האשראי שאיתו ביצעת את ההזמנה, זה קל ומהיר.

   הגב

השאר תגובה

BoardingArea