ביום שישי הייתה לי שיחה עם אחד המנהלים של האתר. הוא רצה להודות לי שאני מזכיר את האתר בפוסטים שונים אבל בעיקר רצה לספר לי שמאות משתמשים חדשים נרשמו לאחרונה דרך הקישור הייעודי של הבלוג שמאפשר הרשמה בחינם. יתרה מכך, מסתבר שרבים מקוראיי הבלוג שנרשמו לאתר גם ביצעו בו הזמנות ראשונות ובסכומים לא מבוטלים.

קודם כלאני שמח שרבים מכם קיבלו את המלצתי להירשם לאתר ואף התחילו לבצע הזמנות. אני באמת ובתמים מאמין שמדובר באתר הזמנות מעניין שמקושר לאוסף ספקים שיודע להציע מחירים נמוכים מאוד בעיקר למלונות יוקרה. נכון שממשק המשתמש באתר עדיין לוקה בחסר, ואנשי האתר מבטיחים שהממשק הזה יילך ויישתפר, אבל העיקר הוא לא הממשק אלא המחירים המוזלים ושירות הלקוחות הנהדר. אשמח, אגב, לקבל מכם פידבקים על שירות הלקוחות רק כדי לוודא שאני לא מקבל מהם יחס מועדף.

ההצעה החדשה להרשמה בחינם

ההצעה הקודמת כללה שנת חברות ראשונה בחינם וקרדיט של 25$ להזמנה ראשונה (בסך 250$ ומעלה). ההצעה החדשה אפילו נדיבה יותר:

C1H New Signup Offer

להרשמה בחינם לאתרלחצו כאן.

שימו לבכל אחד יכול להירשם לאתר, בקלות ובזריזות, ואין צורך במסירת פרטי אשראי בעת ההרשמה. לכן אני ממליץ להעביר את הקישור לפוסט הזה לכל מי שאתם מכירים שאולי יירצה להירשם לאתר, כל עוד ההרשמה בחינם, פשוט כי אין סיכון כלשהו.

אני רוצה להבהיר שוב שאני לא מקבל תגמול כלשהו אם וכאשר אחד מקוראיי הבלוג נרשם לאתר ו/או מבצע הזמנה ראשונה. כמו כן, אני לא מקבל תגמול כלשהו מהאתר עבור אזכורו בפוסטים. גילוי נאות וכל זה.

מבצע לקוראיי הבלוג: 20% הנחה על תוויקנייה!

לפני שבועיים פרסמתי פוסט ובו המלצתי על רכישת תוויקנייה מאתר Club1Hotels שלעיתים די תכופות מוצעים בהנחה של 10% עד 15%. הסברתי מדוע הם כדאיים ואיך ניתן לחסוך בעזרתם לא מעט כסף.

בשיחה שהייתה לי בסופ״ש עם אחד המנהלים באתר הוא הציע לצ׳פר את קוראיי הבלוג במבצע לאור מספר והיקף ההזמנות שהתקבלו מקוראים שנרשמו עד כה. אז, נכון לעכשיו, האתר מציע לקוראיי הבלוג הנחה בלעדית של 20% ברכישת תוויקנייה בשווי של 500$ ומעלה (במדרגות של 100$). אין הגבלה על השימוש בתוויהקנייה האלו להזמנות עתידיות ואין להם תוקף.

זה אפקטיבית אומר שאתם יכולים לחסוך 20% מעלות של כל הזמנה. וכן, ניתן לרכוש את תוויהקנייה ולהשתמש מהם באופן מיידי לביצוע הזמנהושירות הלקוחות אפילו יבצע חיוב יחיד לכרטיס האשראי על העסקה המשולבת.

על מנת לרכוש את תוויהקנייה בהנחה הבלעדית יש לפנות לשירות הלקוחות במייל (MemberServices@Club1Hotels.com) ולציין את שם הבלוג (FlyingOut). בשלב הבא ככל הנראה תתבקשו להתקשר כדי למסור פרטי אשראי לחיוב או לקבל מהם שיחה. מספר הטלפון של שירות הלקוחות הוא: 1-312-757-4866.

ההזמנה האחרונה שלי

אני משתדל להזכיר הזמנות שאני מבצע באתר כדי להדגים בכל פעם את החיסכון האפשרי. אז הנה לכם דוגמה נוספת:

בעוד כשבועיים אבלה שני לילות בפילדלפיה. מכיוון שיש מלון של רשת הייאט בעיר (Hyatt at The Bellevue) הוא היה ברירת המחדל שלי. מה גם שמדובר במלון עם מוניטין מצוין שטרם ביקרתי בו. הזמנתי את שני הלילות בתעריף כסף+נקודות במחיר כולל של 231$ ו-15,000 נקודות (להן שווי ריאלי של 225$ לכל הפחות). כלומר, שני הלילות במלון של הייאט יעלו לי בעצם 456$. מחיר לא נמוך במיוחד למלון שאינו מלון יוקרה אמיתי בעיר שאינה יקרה במיוחד. החלטתי להסתכל על אפשרויות אחרות.

במלון שרתון במרכז העירבחדר רגיל, ללא ארוחת בוקר, בתעריף מוזל לחברי מועדון SPG – המחיר לשני הלילות הוא 399$. זול יותר, אומנם, אך ההבטחות המובטחות לי במלון של הייאט הופכות אותו לכדאי יותר בכל זאת.

אבל אז בדקתי את המחיר באתר Club1Hotels. מצאתי חדר בשרתון במחיר של 97$/לילה לפני מסים בתעריף גמיש. המחיר הכולל לשני הלילות היה 213$. בעת ההזמנה האתר הציע 10% הנחה ברכישת תוויקנייה אז בחרתי לרכוש 200$ בתווי קנייה ולהשתמש בהם באופן מיידי לביצוע ההזמנה. טלפון לשירות הלקוחות והעניין נפתרעם מחיר סופי של 193$ בלבד.

כך חסכתי בקלות 52% מהמחיר באתר המלון. אומנם לא אוכל לצבור נקודות עבור השהייה הזאת, או לפחות אני לא מצפה לצבור נקודות, אבל עם חיסכון כזה צבירת הנקודות הופכת שולית.

לסיכום

אם טרם נרשמתם לאתר Club1Hotels אז קחו דקה הפסקה מהחיים והירשמו כעת. בנוסף, אני ממליץ שתעבירו את הפוסט לכל מי שאתם מכירים שאולי יירצה להירשם גם כן. אני מזכיר שרק משתמשים רשומים באתר יכולים לבצע חיפוש ולראות את המחירים (רק ככה יכולים הספקים השונים להציע באתר מחירים נמוכים כ״ככי הם אינם מחירים פומביים).

אני מודה לאתר על היוזמה להציע לקוראי הבלוג הרשמה בחינם והנחה משמעותית ברכישת תוויקנייה שיכולים להוזיל דרמטית את העלויות. שמחתי ללמוד שרבים מכם כבר נרשמו לאתר והחלו לבצע בו הזמנות וכולי תקווה שגם אתם מרוצים כמוני מהמחירים באתר ומשירות הלקוחות.

15 תגובות

 1. Aryeh

  אתה תותח ליאור – רק לא ממש ברור לי: נרשמים חדשים מקבלים 200$ הנחה על הזמנה ראשונה? ולמה אם כן שווי ההטבה (בנקודה האחרונה) הוא 199$?

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   לא, מקבלים קרדיט למספר הזמנות ראשונות. להבנתי כל קרדיט הוא בסך 25$ וניתן להשתמש בהנחה אחת לכל הזמנה. אתה אמור לקבל את הפרטים המלאים במייל אחרי הרישום.

   האתר של Club1Hotels לא מספק יותר מדי מידע, זאת בעיה. אני מקווה שבגירסה הבאה שלו הוא יהיה אינפורמטיבי יותר וכנ״ל לגבי תנאי המבצעים וכו׳.

   הגב
 2. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  לא מצליח להירשם בגלל בעיה בצורת הכנסת מספר הטלפון
  הוא מבקש לרשום בצורה הזאת
  איך רושמים מספר סלולרי ישראלי ?
  Phone Number: *

  ###-### –
  ####
  Please enter a valid phone number.

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   נסה להזין 972 בתיבה הראשונה. אתה יכול גם להמציא מספר – זה לא משנה, הם לא יבדקו אותו, ותוכל אח״כ לעדכן את החשבון עם המספר האמיתי שלך אם תרצה.

   הגב
 3. ערן

  מחפש מלון שווה בבנגקוק מה-24 לינואר ל3 לילות. האם יש בשורה לאתר הזה? לא מצאתי משהו מעניין

  הגב
 4. אשר

  הממשק מיושן.המחירים לא משהו. מדוע כל פעם דורשים לציין מדינה והמערכת לא זוכרת? מדוע כשאתה בוחר מלון ועובר לדף הבא אתה לא רואה על מה אתה משלם כמו שם המלון ותאריכים למנוע טעויות.

  הגב
 5. יי

  באמת משתלם לך לעשות עכשיו שתי לילות בשרתון כשאתה רודף אחרי כל לילה ולילה כדי להשלים את המכסה לגלובליסט?

  הגב
 6. idan

  תודה רבה ליאור.

  בהחלט שירות הלקוחות שלהם יוצא מן הכלל. הייתי מאותם המשתמשים שעשו הזמנה, אתמול שלחתי להם מייל על מנת לבטל אותה כי התפרסם תעריף נמוך יותר של אותו מלון, ובנוסף השתמשתי בE-gift שמקנה 20% הנחה לקוראי הבלוג. יצא שחסכתי $151.

  הגב

השאר תגובה

BoardingArea