תחנות בחייו של הבלוג

הפוסט הראשון בדף הפייסבוק של הבלוג פורסם ביולי 2013. באותה תקופה הפוסטים היו קצרים למדי. תכלית הבלוג בצעירותו הייתה לרכז את המבצעים האטרקטיביים ביותר והכותרות החשובות ביותר של עולם הנסיעות, ובפרט מתחום מועדוני הלקוחות, מתוך אמונה שהנגשת המידע תועיל לנוסעים רבים. עם הזמן הפוסטים התארכו והתוכן הפך מקצועי יותר. במקביל השתנו גם תדירות ואופי הנסיעות שלי.

באפריל 2014 עלה האתר הישן, flyingout.net, שנסגר בינתיים. רוב התוכן שהיה בו שרד. באפריל 2016 עלה האתר הנוכחי שבו אתם גולשים, flying-out.com, המשמש ביתו של הבלוג מאז. דף הפייסבוק של הבלוג ממשיך לפעול ומשמש רק כלוח מודעות לפוסטים חדשים.

באוקטובר 2018, בדיוק לפני חצי שנה, נוסדה קבוצת הלאונג׳ בפייסבוק. את הקבוצה מנהל היטב גיא, המשוטט כעת באסיה, ולצידו מייקי (ועוד כמה מנהלים רשומים, כולל אותי). הקבוצה מונה כיום קרוב ל-1,100 חברים והיא נשארת קבוצה סגורה עם דיונים איכותיים, שיתופים, שאלות מקצועיות והרבה עזרה הדדית.

בנובמבר 2018 הצטרף הבלוג לרשת הבלוגים הבינ״ל היוקרתית BoardingArea. ברשת זו חברים מרבית הבלוגים המובילים בתחום מרחבי העולם וביניהם בלוגים מוכרים ואולטרה-פופולריים כמו OMAAT, View from the Wing, TravelCodex, Live and Let’s Fly, Pizza in Motion ועוד רבים וטובים. FlyingOut הוא הבלוג היחיד בעברית ברשת של BoardingArea וזהו כבוד גדול עבורי וחותמת איכות משמעותית עבור הבלוג.

בפברואר 2019 קיבל האתר עיצוב חדש לגמרי. ושוב תודה ליניב על עבודת העיצוב.

מאז הקמתו ועד היום האתר FlyingOut הוא המקור המקיף ביותר בעברית למידע על ׳טרוול האקינג׳, מועדוני לקוחות, טיסות במחלקות הפרימיום, מלונות יוקרה וכלים מתקדמים שיעזרו לכל אחד לטייל חכם יותר ולקבל יותר עבור הכסף שלו.

מפגש הבלוג #2

בשנה שעברה, בסוף מאי, התקיים מפגש הבלוג הראשון שהוכתר כהצלחה. השאיפה היא להפוך את זה למסורת שנתית.

טרם החלטתי על תאריך ומקום לאירוע, התאריכים המובילים הם יום חמישי ה-23 למאי ויום חמישי ה-30 למאי. ראוי לציין של״ג בעומר חל ביום רביעי ה-22 למאי.

אעדכן בפוסט נפרד כשיהיו פרטים מלאים.

מתנות, מתנות ועוד מתנות

בשנתיים האחרונות חילקתי בבלוג מגוון מתנות כמו ערכות נוחות ממחלקות ראשונות, נקודות של הילטון, שוברי כניסה לטרקלינים, אוזניות מבטלות רעש, סטרימר של אמזון ועוד.

בחודש הקרוב אחלק לפחות שלוש מתנות שוות נוספות. אחת מהן במסגרת קבוצת הלאונג׳, אז עקבו גם שם.

18 תגובות

 1. יוסי

  הבלוג שהצית בי את האהבה לעולם התעופה והטיסות!!
  תודה ליאור, תודה על הכול, ויום הולדת שמח 🙂

  הגב
 2. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  מזל טוב!
  איך ניתן לראות את הבלוג ב- bordingarea?

  הגב
  • Lior@FlyingOut

   תודה תודה!

   ושמח שאתה ממשיך לכתוב ולתרום לבלוג מהידע שלך והניסיון שלך.

   הגב
 3. אסף

  יומולדת שמח לבלוג ותודה לך על כל המאמצים שאתה עושה
  רק החכמתי כל פעם מחדש בזכות הידע שלך שאתה מעניק אותו לכולנו פה
  יישר כוח!

  הגב
 4. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  מצטרף לברכות – נהנה מהבלוג כבר כמה שנים וחוגג איתך מספר ימי הולדת עוד מהתקופה המוקדמת… 🙂

  דבר אחד שחסר לי והיה יותר בעבר – סיפורי טיול עם כל הפרטים על כרטיסי הטיסה והמלונות שנבחרו, כרטיסי טיסה מורכבים ומעניינים והרציונל בבחירתם וכו'. האם דפוס הנסיעות שלך השתנה לאחרונה?

  הגב
  • Lior@FlyingOut

   תודה!

   אתה צודק – אני כותב פחות ׳סיפורי נסיעות׳. אני עדיין נוסע, כמובן, ודפוס הנסיעות שלי אומנם השתנה (פחות נסיעות אבל באיכות גבוהה יותר בדר״כ). אשים על זה דגש בתקופה הקרובה כי אלו באמת פוסטים פופולריים שהרבה מהקוראים אוהבים.

   הגב
 5. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  תודה רבה מאד נהנה לקרוא את הבלוג שלך

  הגב
 6. יצחק

  ליאור
  מזל טוב ותודה רבה
  "מאז הקמתו ועד היום האתר FlyingOut הוא המקור המקיף ביותר בעברית למידע על ׳טרוול האקינג׳, מועדוני לקוחות"
  הייתי מגדיר את זה הבלוג היחיד בעברית שנותן את כל המידע המעודכן בצורה ברורה למתחיל וגם למתקדם
  ללא שיווק נסתר!!!

  הגב

השאר תגובה