מבוא לאתרי קאשבקלמי שחדש בתחום

אתרי קאשבק הם פורטלים שמקשרים החוצה לאתרים אחרים. כל מעבר דרכם נרשם אוטומטית לחשבון המשתמש. מרגע שנוחתים באתר ממשיכים את הליך הרכישה כרגיל ללא הבדל. הקאשבק, אותו החזר כספי, מגיע בהמשךלפעמים מתעדכן בתוך כמה ימים או כמה שבועות ובכל מקרה רק לאחר מימוש העסקה (הטיסה או השהייה, ככל שמדובר במוצרי נסיעות).

אתר הקאשבק שאני משתמש בו בעצמי ועליו אני ממליץ כאן הוא TopCashBack. לאתר האמריקני יש גם שלוחה בריטית אבל בה אני כמעט ולא משתמש. אתם מוזמנים להירשם לאתר באמצעות קישור ההרשמה שלי שיזכה אותי בבונוס של 15$ ברגע שתצברו מספיק קאשבק בעצמכם. תודה מראש על התמיכה בבלוג!

להרשמהwww.topcashback.com/ref/flyingout

TCB הוא לא אתר הקאשבק היחיד בשוקהנה כמה אתרים גדולים ומומלצים אחרים: Mr Rebates, Ebates ו-FatWallet.

שימו לב שלא כל המוצרים והשירותים תקפים לטובת קאשבק. במלונות, לדוגמה, יש תעריפים מוזלים שלא יאפשרו צבירת קאשבק. אבל שווה לנסות בכל מקרה.

מעבר דרך אתר קאשבק לא ׳פוגע׳ בתהליך הרכישה בשום צורה. המחירים אותם מחירים. הזמנות שמבוצעות ישירות באתרי קבוצות המלונות הן הזמנות ישירות לכל דבר ויאפשרו צבירת נקודות וקרדיט לסטטוס במועדון המלונות של הקבוצה. באותה מידה הזמנה בהוטלס,קום, לדוגמה, תצבור קרדיט במסגרת תוכנית הנאמנות של האתר (׳לילה בחינם אחרי עשרה לילות׳).

הזמנת כרטיסי טיסה

אחד מקוראי הבלוג הקבועים שאל אותי לאחרונה כיצד ניתן לחסוך על כרטיסי טיסה תוך שימוש באתרי קאשבק. הוא מצא שאתרי ההזמנות הגדולים מציעים קאשבק נמוך יחסית בהזמנת כרטיסי טיסה והוא בעצם טען שהחזר כ״כ נמוך שזה אולי לא שווה בכלל את הטירחה.

הוא צודק. כך, לדוגמה, אם תזמינו באתר אקספדיה כרטיס טיסה לאחר שעברתם אליו מאתר TopCashBack (אתר הקאשבק המועדף עלי אבל בהחלט לא היחיד) תקבלו החזר של 2.5$ בלבד. לא משנה כמה יקר או כמה זול כרטיס הטיסה שרכשתם.

אבל אפשר להזמין כרטיסי הטיסה באתרים אחרים שמציעים קאשבק גבוה יותר.

האתר המועדף עלי הוא FlightHub (בגירסתו האמריקניתשימו לב לדגל בחלק העליון של האתר). כתבתי על האתר הזה פוסטראו כאן. כבר חודשים רבים שהאתר מציע החזר נדיב של 15$ בהזמנת כל כרטיס טיסה. כן, כל כרטיס טיסה. החדשות הטובות הן שבמקרים רבים האתר מציע את כרטיסי הטיסה במחיר זהה, או כמעט זהה, למחיר באתר החברה או באתרי ההזמנות הגדולים. אפשר לומר ש-15$ הוא החזר נמוך באופן יחסי ברכישת כרטיס יקר במיוחד (1% החזר בלבד ברכישת כרטיס במחיר של 1500$) אבל אותו החזר מתקבל גם ברכישת כרטיס זול שמחירו עשרות דולרים בלבד (ואז ההחזר היחסי הוא של כמה עשרות אחוזים).

חלופה טובה אחרת היא הזמנה ישירה באתרי חברות התעופה. במקום לשלם עמלה לסוכן (שהיא לרוב די נמוכה אומנם) חברות התעופה מעדיפות להציע החזר נדיב יחסית לערוצי קאשבק, אפיליאציה וכיוצ״ב. כך, לדוגמה, תוכלו לקבל את ההחזרים הבאים בהזמנה דרך אתרי חברות התעופה: 2% באתר של קוריאן, 2% באתר האמריקני של אייר פראנס, 1.5% באתר האמריקני של לופטהנזה, 3% באתר של וירג׳ין אטלנטיק, 1.5% באתר של סוויס, 3% באתר של לאטאם ועוד. כשמדובר בכרטיס טיסה יקר החזר של 2% יכול להיות בגובה של כמה עשרות דולריםרק קחו בחשבון שבחלק מהמקרים יש מגבלות על הכרטיסים התקפים לטובת קאשבק.

איך מקבלים את ההחזר שנצבר בחשבון?

דרך פשוטה היא להעביר את הכסף ישירות לחשבון הפייפל ומשם לחשבון הבנקההעברה השניה, לחשבון הבנק בישראל, כרוכה בעמלה.

יש אפשרויות אחרות למימוש ההחזר, לפחות באתר TCB. שימו לב שרוב האפשרויות אפילו כוללות בונוס של 3% עד 6%. כך, לדוגמה, תוכלו להזמין כרטיס מתנה של אמקסששווה כמו כסף לרוב הרכישות בתוך ארה״בולהנות מבונוס נדיב של 6% לכל סכום שתטענו בו. לחילופין תוכלו לבקש קרדיט לשימוש באמזון עם בונוס של 3% מהסכום המבוקש (לא חייבים לנצל את כל היתרה הקיימת בחשבון).

הנה האפשרויות הקיימות כרגע באתר TCB:

TCB Redeem Cashback

לסיכום

אני משתמש באתרי קאשבק לעיתים תכופות ובעצם לא מבצע הזמנה באף אתר (למוצרי נסיעות או בכלל) מבלי לבדוק האם ניתן לקבל קאשבק על רכישות דרכו. למה לא לחסוך אם אפשר? עבורי זה החיסכון מסתכם במאות דולרים בכל שנה אז לא בדיוק כסף כיס.

אם גם אתם רוצים לחסוך אז עשו לעצמכם טובה גדולה: הירשמו כבר עכשיו לאתר קאשבק והתרגלו להשתמש בו. לאט לאט כל ההחזרים יצטברו. זה קל, זה פשוט וזה כדאי. ההמלצה שלי על TCB היא תוצר של ניסיון אישי אבל אני יודע שהרבה מקוראי הבלוג משתמשים דווקא באתרים אחרים וגם זה כמובן מצוין.

10 תגובות

 1. תומר

  הערה קטנה:
  עבור Hotels על מנת לקבל את הכסף צריך להיות תושב ארה"ב
  Solely customers located in the US & CA are awarded cash back.

  ככה הפסדתי 800 דולר החזר…

  הגב
  • גיא

   מוזר מאד. אני לא רואה שאתרי קאשבק אחרים מציינים מגבלה שכזאת, יכול להיות שזאת בעיה רק אצל TCB?

   הגב
 2. Yonatan

  פוסט חשוב!
  משתמש בTCB UK, עשיתי בערך 400 פאונד בשנתיים.
  אתר נהדר ושירות לקוחות טוב

  הגב
 3. קבלו הצצה לציוד הנסיעות שלי! – FlyingOut

  […] הקישורים לאמזון הכלולים בפוסט הזה נקיים מכל אפיליאציה. זאת משום שלדעתי הדרך הטובה ביותר עבורכם להזמין אותם היא לעבור דרך אתרי קאשבק ולקבל החזר מסוים על כל רכישה. אני ממליץ על האתר האמריקני של TCB (להרשמה לחצו כאן) או על האתר הבריטי של TCB אם אתם מעדיפים לרכוש מהאתר הבריטי של אמזון (להרשמה לחצו כאן). אני בעצמי צובר מאות דולרים בשנה באתרי הקאשבק האלו ואת רוב היתרה מנצל לקרדיט באמזון. אם אתם חדשים לאתרי קאשבק – לחצו כאן. […]

  הגב
 4. קבלו הצצה לציוד הנסיעות שלי! - FlyingOut

  […] הקישורים לאמזון הכלולים בפוסט הזה נקיים מכל אפיליאציה. זאת משום שלדעתי הדרך הטובה ביותר עבורכם להזמין אותם היא לעבור דרך אתרי קאשבק ולקבל החזר מסוים על כל רכישה. אני ממליץ על האתר האמריקני של TCB (להרשמה לחצו כאן) או על האתר הבריטי של TCB אם אתם מעדיפים לרכוש מהאתר הבריטי של אמזון (להרשמה לחצו כאן). אני בעצמי צובר מאות דולרים בשנה באתרי הקאשבק האלו ואת רוב היתרה מנצל לקרדיט באמזון. אם אתם חדשים לאתרי קאשבק – לחצו כאן. […]

  הגב

השאר תגובה