הקישורים לאמזון הכלולים בפוסט הזה נקיים מכל אפיליאציה. זאת משום שלדעתי הדרך הטובה ביותר עבורכם להזמין אותם היא לעבור דרך אתרי קאשבק ולקבל החזר מסוים על כל רכישה. אני ממליץ על האתר האמריקני של TCB (להרשמה לחצו כאן) או על האתר הבריטי של TCB אם אתם מעדיפים לרכוש מהאתר הבריטי של אמזון (להרשמה לחצו כאן). אני בעצמי צובר מאות דולרים בשנה באתרי הקאשבק האלו ואת רוב היתרה מנצל לקרדיט באמזון. אם אתם חדשים לאתרי קאשבקלחצו כאן.

הציוד שלי

לכל נסיעותיי אני לוקח מזוודת טרולי בגודל סטנדרטי ותיק מחשב (תיק צד). רק במקרים נדירים, בערך אחת לשנתיים, יוצא לי למסור כבודה בצ׳קאין. יש לי סדר אריזה קבוע לתיקים ולכל פריט יש את מקומו. אני מקפיד על אריזה מסודרת כי אני רוצה להבטיח מעבר מהיר במכס במידה ואתבקש לפתוח את התיקים (קורה מדי פעם…).

אני מכור למוצרים של חברת טומי (Tumi). בינתיים לא התאכזבתי ממוצר כלשהו של החברה ומבחינתי זו סיבה טובה להמשיך איתה. המוצרים שאני נוסע איתם או משתמש בהם באופן קבוע: מזוודת טרולי, תיק למחשב, תיק רחצה, תיק לכבלים ומתאמים, ארנק, כיסוי לאייפון, מנעול קוד וערכת אריזה לבגדים. רוב הפריטים האלו יופיעו כאן בפוסט.

אני משתמש גם במוצרים רבים של אנקר (Anker). בינתיים מרוצה מאוד וממליץ בחום על החברה. אפילו שירות הלקוחות של החברה מצוין ובפעם היחידה שפניתי לחברה אחרי שקיבלתי מוצר תקול (פנס, שעלה בערך 10$) מיד נענתי עם התנצלות והודעה על משלוח של מוצר חדש וללא צורך בשליחת המוצר התקול.

כאמירה כללית אני תמיד לוקח איתי פריטים לשבוע אחד ועושה כביסה לאורך הנסיעה היכן שאפשר.

ועכשיוהנה מצעד הפריטים הקבועים שלי בנסיעות:

מזוודת טרולי: Tumi T-Tech Lightweight International Carry-On

את מזוודת הטרולי הנהדרת הזאת, שמכבבת בתמונת הפוסט שצולמה בטרקלין של קוונטס בסינגפור, רכשתי ב-2013 בעת מכירה שהייתה באמזון. שילמתי עליה כמעט 300$ ובראיה לאחור אני אומר בלב שלם שהיא שווה כל סנט. אני יודע שזה סכום גבוה לשלם על מזוודת טרולי, וזה לא בתקציב של כל נוסע, אבל לדעתי מוצדק לשלם הרבה על מוצרים איכותיים בהם משתמשים באופן תכוף. אני חושב שאני טס מספיק כדי להצדיק הוצאה כזאת.

Tumi Carry-On Amazon Order

לצערי טומי הפסיקה בינתיים את סדרת מוצרי T-Tech ולכן מזוודת הטרולי שלי לא זמינה לרכישה יותר.

אבל, לסקרנים מביניכם, הנה סרטון יוטיוב קצר (ובאיכות נמוכה…) שנותן מבט מקיף על מזוודת הטרולי הזאת:

תיק למחשב: Tumi T-Tech Slim Double Zip Laptop Brief

על התיק הזה שילמתי ב-2014 קצת יותר מ-150$ (הנחה משמעותית על מחיר המדף שהיה אז). כמובן שהתיק הוא מאותה סדרה כמו מזוודת הטרולי ולכן תואם לה מבחינת העיצוב. כמו כן, התיק נועד ׳להתחבר׳ למזוודת הטרולי עם האפשרות להעביר את הידית של המזוודה דרך חלקו האחורי של התיק.

Tumi Laptop Bag

אני מאוד מרוצה מהתיק הזה ואחרי שלוש וקצת שנים של שימוש הוא נראה חדש לחלוטין ואין לו כל בלאי. הוא מבחינתי ההוכחה הטובה ביותר לאיכות המוצרים של טומי. על איכות כזאת כדאי לשלם.

והנה סרטון עם מעט מקיף על התיק הזה:

תיק גב מתקפל: The North Face Flight Recon Backpack

בעיניי מוצר מהסוג הזה הוא פריט חובה בכל מזוודה. מדובר בתיק גב נוח ואיכותי שמתקפל לתוך כיס נשיאה קטן ששוקל בערך 250 גרם. התיק הזה משמש אותי היטב לטיולי יום, לקניות ואפילו כתיק נוסף במידה ואזל המקום הפנוי במזוודת הטרולי (לעיתים נדירות). פעם אחת אפילו שלחתי את התיק הזה ככבודה לבטן המטוס והוא חזק בריא ושלם.

TNF Folding Bag 2

TNF Folding Bag 1

לצערי הדגם המסוים הזה של TNF אינו זמין יותר לרכישה למיטב ידיעתי. קניתי אותו לפני שנים ומאז כבר יצא לו דגם חדש יותר שגם הוא הופסק. אבל תיקים דומים מוצעים למכירה ע״י חברות רבות ולרוב במחיר שפוי לגמרי.

מטען נייד: Anker 20100mAh Portable Charger

המוצר המצוין הזה של אנקר לא יוצא לי מהתיק. הוא לא קטן במיוחד והוא לא קל במיוחד אבל הוא מסוגל לטעון את האייפון שלי לפחות ארבע פעמים כך שמבחינתי הוא פריט חובה. למטען הזה יש שתי יציאות USB, אחת מהן לטעינה מהירה במיוחד (PowerIQ), כך שאני יכול לטעון במקביל גם את האייפון וגם את המצלמה או הטאבלט. בגלל שהוא כ״כ גדול אני לא צריך לזכור להטעין אותו מחדש בכל הזדמנות.

להזמנה באמזון לחצו כאן.

Anker Charger

אני רכשתי את המוצר במחיר של 40$ במסגרת מבצע שהיה בזמנו (קיץ 2016). באותה הזדמנות רכשתי מספר מוצרים אחרים של אנקר: מטען קיר עם ארבע יציאות USB, כבלים וכיסוי אטום למים עבור אייפון.

אחיו הקטן והמוצלח: Anker PowerCore 13000 Portable Charger.

מתאם חשמל: Travel Inspira Universal Adapter

זה מתאם החשמל השני של המותג הזה שרכשתי בשנים האחרונות. גם הראשון פועל היטב, ועדיין נמצא בשימוש בבית, אבל העדפתי להחליף אותו כי הדגם החדש נראה נוח יותר.

Travel Adapter

כמובן שמתאם חשמל מהסוג הזה הוא מוצר חובה לכל נוסע. ראוי להעדיף מתאם חשמל שכולל בתוכו גם יציאות USB כך שניתן יהיה לחבר מספר מכשירים במקביל.

המוצר עולה כעת באמזון 8$ בלבד. להזמנה לחצו כאן.

בידור נייד: Amazon Fire 7 Tablet

הטאבלט הקטן והזול של אמזון משמש אותי לצפייה בסרטים בלבד. זו דרך מצוינת לנצל ׳זמן מת׳ כמו טיסות שבהן אין מערכת בידור אישית, נסיעות ברכב, ארוחות בוקר וכו׳. בזכות הגודל והמשקל שלו, והעובדה שלא איכפת לי שייהרס, אני יכול לקחת אותו איתי לכל מקום ובלי צורך להגן עליו במיוחד. על המכשיר עצמו אין כל מידע אישי שלי וכמעט שלא מותקנות עליו אפליקציות. בפועל אני משתמש רק באפליקציה אחתנטפליקס.

כשרכשתי את המכשיר רכשתי גם כיסוי ייעודי עליו אמזון ממליצה. הכיסוי משמש גם כמעמד למכשיר והוא נוח מאוד אז אני ממליץ גם כן.

מחיר המדף של הטאבלט הוא 50$. במסגרת מבצעים מיוחדים המכשיר יורד עד מחיר של 30$ בלבד. להזמנה לחצו כאן.

הסיכוי למכשיר עולה כעת 8$. להזמנה לחצו כאן.

Amazon Fire Tablet

מערכת ההפעלה של הטאבלט מבוססת אנדרואיד ופשוטה מאוד לתפעול. כלומר, המכשיר באמת מתאים לכל אחד. להערכתי המכשיר הזה יכול לשמש היטב כמערכת בידור לילדים עם התקנה של משחקים, אפליקציות וסרטים מתאימים.

ארנק נסיעות: The North Face Base Camp Travel Wallet

מוצר נוסף שמשרת אותי היטב כבר שנים ולצערי נעלם מהמדפים בינתיים. ארנק הנסיעות של TNF אולי נראה כמוצר תרמילאי לגמרי, והרי המוצרים של החברה מכוונים יותר לרתמילאים ומטיילים מנוסעים מאשר לנוסעים עסקיים, אבל הוא באמת פריט שימושי להפליא. הוא גם מחזיק מעמד היטב.

Travel Wallet 1

Travel Wallet 2

יש לו כיס חיצוני (למסמכים או כרטיס עלייה למטוס), כיס פנימי ייעודי לדרכון, כיס פנימי סגור ברוכסן, חריצים לשלושה כרטיסי סים, כיסים לארבעה כרטיסי פלסטיק ועוד. מצאתי קצת מידע על המוצר באתר הזמנות שכבר לא מוכר אותולחצו כאן.

אריזה נוחה יותר: Tumi Medium Flat Folding Pack

בהחלט לא מוצר חובה אבל הוא משתלב מצוין בתוך מזוודת הטרולי שלי אז החלטתי לרכוש אותו בכל זאת. המארז הזה מקל על האריזה של זוגות מכנסיים וחולצות מכופתרות, וסה״כ חוסך מקום ונפח, אם כי נוסעים רבים מעדיפים פשוט לגלגל את הבגדים שלהם כדי לצמצם את הקמטים. אני מעדיף לגהץ בכל פעם.

Tumi Packing Case

המוצר מגיע עם תג מחיר גבוה – 45$. כן, מעל 150 ש״ח לחתיכה מעוצבת של בד איכותי עם הכיתוב ״Tuni״ למעלה. הוצאה מוצדקת? כנראה שלא. המוצר מרגיש איכותי? מאוד. האם שילמתי עליו מחיר מלא? לצערי כן.

להזמנה באמזון לחצו כאן.

אילו פריטים נוספים אני לוקח לנסיעות?

מלבד כל הפריטים לעיל ישנם עוד פריטים רבים שנמצאים בדרך קבע בטרולי שלי או בתיק המחשב. בין השאר:

 • כבלים לאייפון, למקבוק, למצלמה ולטאבלט (שמתאים גם למטען הנייד). יש לי גם כבלים קצרים כגיבוי לכבלים של האייפון והטאבלט.
  – – –
 • מתאם לכרטיסי זיכרון עם חיבור USB. קטן, קל ועולה פרוטות.
  – – –
 • ערכת תפירה קטנה וערכת שרוכים. לכל מקרה.
  – – –
 • ערכת תרופות. אפילו שיש בתי מרקחת בכל מקום בעולם אני מעדיף שיהיו לי תרופות בסיסיות במזוודה לכל מקרה.
  – – –
 • אוזניות של אפל ואוזניות נוספות כגיבוי.
  – – –
 • מנעול קוד למזוודת הטרולי. אני כמעט ולא משתמש בו אבל מבחינתי הוא מוצר חובה.

לסיכום

קצת מצחיק אותי להקדיש פוסט לציוד שאיתו אני מטייל אבל מסתבר שהיה לכך ביקוש. מקווה שאולי חלקכם קיבלתם כמה רעיונות לגבי הציוד שלכם כך שהפוסט הזה לא יהיה לשווא.

אשמח לתגובות, לשאלות נוספות ולהמלצות שלכם על פריטים שאתם לוקחים איתכם לנסיעות.

13 תגובות

 1. hemedr

  איזה גודל של טרולי כדאי לקנות כדי שלא יהיו בעיות לקחת למטוס? כי לכל חברה יש את המידות שלה של איזה גודל מותר ואסור ואני בטוח שמקפידים יותר עם הנוסעים במחלקת התיירים.

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   כל חברת תעופה קובעת לעצמה את מגבלות כבודת-היד.

   רוב חברות התעופה הקלאסיות מאפשרות כבודת-יד במידות 21X14X9 אינצ׳ (בתרגום: 55X35X22 ס״מ). יש חברות שמאפשרות כבודת-יד במידות נדיבות יותר ובפרט בטיסות פנימיות. יש חברות, בעיקר חברות לואוקוסט, שמאפשרות כבודת-יד במידות מוקטנות אך הן בדר״כ מאפשרות לנוסעים להעלות מזוודות טרולי במידות הנ״ל בתוספת תשלום מסוימת (לדוגמה וויזאייר).

   רוב החברות קובעות גם מגבלת משקל אבל חלקן לא. בפועל פחות מעניין את חברת העופה כמה תשקול כבודת-היד והמגבלה האמיתית היא נפח תאי האיחסון מה שמשפיע ישירות על זמן העלייה למטוס.

   והנה פוסט בנושא:

   https://flying-out.com/2015/07/03/how-to-take-your-carry-on-onboard/

   הגב
 2. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  תודה על הפוסט, אנחנו עדיין מחכים לפוסט המקרים והתגובות עם סיפורי הגולשים שהבטחת בזמנו D:

  הגב
 3. זאב זקן

  אחלה פוסט קליל ונחמד!
  רק לא הבנתי איך נכנס ביגוד לשבוע במזוודת טרולי קטנה?
  ועוד עניין, אני נוהג לקחת איתי בטרולי כעין תיק קטן מחולק (בדומה למה שמחלקים במחלקות הפרימיום) ולרכז בו את המוצרים הקטנים (אוזניות, כבלים, כיסוי עיניים וכו') בשביל לחסוך את זמן הנבירה בטרולי במהלך הטיסה, ואת אי הנוחות הקיימת בכך לפעמים.
  אבקש באם ניתן, שתייחד את אחד הפוסטים הבאים בשביל לסקור בהרחבה את עניין אתרי ההזמנות ובעיקר את מנועי החיפוש המומלצים לטיסות.
  תודה רבה!

  הגב
 4. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  מותר לקחת בתיק יד ערכת תפירה, קוצץ ציפורניים וכו?

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   ערכת תפירה בדר״כ כן. אני מתכוון לערכות המינימליסטיות האלו שאפשר למצוא במלונות. קוצץ ציפורניים בדר״כ לא וכך גם פינצטות ושאר דוקרנים פוטנציאליים.

   זה כמובן חסר כל הגיון ושריד של תקופה אחרת. אסור להעלות למטוס קוצץ ציפורניים אבל שעה אחרי ההמראה נותנים לי סכין ממתכת בזמן הארוחה?

   הגב
   • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    אכן טמטום לא ברור.
    תודה על הפושט, אחכה למבצעים של tumi

 5. J1

  תודה על הפוסט, בכל מקרה הייתי ממליץ לציבור הנוסעים במחלקת התיירים שם לא נותנים מוצרי הגיינה, לקחת תיק קטן שבו יש תמיד משחת שיניים, מברשת שיניים, חבילה קטנה של קסמי אוזניים וכן קרמים למיניהם כל אחד לפי הצרכים שלו, לי יש תיק כזה וכך במקום כל פעם לפני טיסה לאסוף את כל המוצרים אני פשוט פותח את התיק ורק רואה אם חסר בו משהו

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   המלצה טובה, תודה!

   לא טרחתי לציין את זה לגביי משום שאני לא מוסר כבודה ולכן כל הפריטים האלו ממילא איתי.

   הגב
 6. חופשה בסרי-לנקה: ריצת מיילים נוחה - FlyingOut

  […] אז המתנתי בתור עם הנוסעים במעבר. הגעתי לפקיד ההגירה ומסרתי לו את כרטיס טיסת ההמשך יחד עם הדרכון. הוא העיף מבט לשתי שניות וסימן לי להמשיך. תענוג! כלומר, מלבד העובדה שאז חיכיתי בערך שעה בתור לבידוק הביטחוני – אבל בזמן הזה ראיתי שני פרקים חדשים של סדרה שהורדתי מוקדם יותר בנטפליקס (כן, הטאבלט הקטן והזול של אמזון). […]

  הגב

השאר תגובה