פוסטים שאולי תרצו לקרוא:


אתר ההזמנות Club1Hotels

אם טרם הכרתם: אתר C1H הוא אתר הזמנות ׳סגור׳ שההרשמה אליו, פורמלית, היא בתשלום שנתי. בזכות היותו אתר לחברים רשומים בלבד הוא יכול להציג תעריפים לאפומביים מוזלים במיוחד למלונות. למעשה, האתר מאגד הצעות של ספקים רבים מרחבי העולם. את החיסכון הגדול ביותר, ביחס למחירי השוק, ניתן למצוא בדר״כ בתעריפים של מלונות יוקרה.

שלוש דוגמאות להזמנות שביצעתי בעצמי באתר בהנחה גדולה:

club1hotels-welcome

נכון להיום האתר משווק למעלה ממיליון מלונות ברחבי העולםוזה שדרוג משמעותי לפורטפוליו שלואבל כאמור את החיסכון הגדול ביותר ניתן בדר״כ למצוא בהזמנת מלונות יוקרה (במחירים שלא בהכרח יעידו על כך שמדובר במלון יוקרה!). מלבד חדרים במלונות ניתן להזמין באתר C1H גם מוצרים כמו קרוזים, השכרות רכב, הסעות, אטרקציות ואפילו כרטיסי טיסה וכניסה לטרקלינים בשדות תעופה (אומנם לא ישירות אלא באמצעות השותפים של האתר).

האתר גם מציע תוכנית BRG נוחה לשימוש שאפקטיבית מבטיחה שתמיד תשלמו את המחיר הנמוך ביותר לחדר שאתם רוצים (בהזמנה של שבוע מראש לפחות).

מבצע בלעדיי לקוראיי הבלוג

ראשיתהאתר ממשיך להציע הרשמה בחינם לקוראיי הבלוג. אז אם משום מה טרם נרשמתם לאתר, אני מציע שתעשו זאת כעת באמצעות עמוד הנחיתה של הבלוג:

www.club1hotels.com/flyingout

בעמוד לעיל ניתן גם למצוא את הפרטים המלאים של המבצע הנוכחי שתוקפו עד שעה 9:59 בבוקר יום שלישי ה-16 לאוקטובר (חצות שעון שיקגו). המבצע כולל:

הנחה גורפת של 10% על כל הזמנה באתר

ההנחה תקפה להזמנת מלונות, קרוזים והשכרות רכב! אין  כל מינימום לרכישה. פשוט השתמשו בקוד ״FO10״ במסך התשלום.

הנחה של עד 15% ברכישת תוויקנייה

זוהי הנחה מדורגת:

 • 10% הנחה ברכישת תוויקנייה בסך 1000$ ומעלה
 • 13% הנחה ברכישת תוויקנייה בסך 2000$ ומעלה
 • 15% הנחה ברכישת תוויקנייה בסך 3000$ ומעלה

בתוויקנייה ניתן להשתמש להזמנת מלונות, קרוזים והשכרות רכב. לא ניתן להשתמש בתוויהקנייה להזמנת מוצרים אחרים המשווקים באתר כמו כרטיסי טיסה. פורמלית לא ניתן להשתמש בתוויהקנייה בהזמנה שהוזלה באמצעות תוכנית ה-BRG של האתר אם כי בפועל קוראים רבים דיווחו שכן התאפשר להם.

על מנת לרכוש תוויהקנייה אנא שילחו מייל לשירות הלקוחות של האתרMemberServices@club1hotels.comוציינו את שם הבלוג, את כתובת המייל המשוייכת לחשבון שלכם ואת הסכום שברצונכם לרכוש (לפני שקלול ההנחה). לאחר מכן תקבלו קישור לעמוד תשלום מקוון. הפעם, בניגוד למבצעים קודמים, אין צורך לעבור דרכי ואין צורך להמתין עד סיום המבצע.

למען הגילוי הנאות: הבלוג לא מקבל כל עמלה או תגמול מהמבצע הנוכחי. למעשה, ויתרתי על העמלה שהוצעה לי הפעם בתמורה להעלאת גובה ההנחה המקסימלית לרכישת תוויהקנייה (שבמקור הייתה 10% בלבד כמו ההנחה להזמנות חדשות). אני שמח על השירות המצוין שנותן אתר C1H לבלוג ולקוראיו.

7 תגובות

 1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  רק כדי להיות בטוח. זו הנחה כפולה? גם10% גורף וגם 15%על התווים? האם יש הגבלה על כמה תווים אפשר לקנות? איך משתמשים בתווים?
  תודה

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   לא לא… 10% הנחה תקבל אם תשלם על ההזמנה בתשלום רגיל. לחילופין תוכל לרכוש תווי-קנייה, אולי בהנחה גדולה יותר, ולהשתמש בהם מיד.

   אין הגבלה על סכום תווי-הקנייה שאתה יכול לרכוש.

   בינתיים לא ניתן להשתמש בתווי-הקנייה באופן עצמאי באתר אלא יש לפנות לשירות הלקוחות לטובת ההזמנה. רצוי עם צילום מסך של ההזמנה הרצויה. הם לרוב מגיבים מהר מאוד במייל אבל אפשר גם להתקשר כדי לקבל מענה מיידי.

   הגב
 2. גלעד

  בהשוואה מהירה של קרויז באקספדיה 1150$ אל מול הקלאב בו אותו שיט בדיוק ואותו התא עולים 2400$
  זה מחיר לאדם בחדר פנימי
  גם אחרי 15% הנחה זה לא מתקרב בכלל. לא יודע אם זה נכון לעשות השוואה כזאת אבל זה הצורך שלי כרגע…

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   תמיד נכון לעשות השוואת מחירים. אני לא מתיימר לקבוע שהמחיר באתר Club1Hotels הוא תמיד הכי נמוך – ובפרט לגבי קרוזים, שזה תחום שאני לא מכיר ומעולם לא ערכתי בו השוואת מחירים מסודרת. הפוקוס של האתר הוא מלונות ושם אפשר למצוא חיסכון משמעותי.

   הגב
 3. אריה

  יש לי איתם הזמנה קיימת, גמישה וברת ביטול.
  הם מסרבים להוסיף את הקוד מאחר ואין זו הזמנה חדשה, אלא שברור שאני יכול לבטל ולהזמין מחדש, אז מה העניין? (מנסה לשמור על איזון בין נימוסים לחסכנות 🙂 )

  הגב
  • Lior @ FlyingOut

   ראשית – אתה יכול באמת להקים הזמנה חדשה ואז לבטל את הנוכחית. הכל בסדר.

   שנית – קוראים אחרים דווקא העידו שבמקרים דומים לא הייתה להם בעיה וההזמנה שלהם עודכנה. אבל אולי עכשיו זה מסובך להם יותר לעדכן הזמנות והם פשוט מעדיפים שתקים אחת חדשה. לא סיפור גדול מכיוון שאתה יכול לעשות את זה לבד עם הקוד באתר.

   הגב

השאר תגובה