בפוסט זה לא אסביר שוב כיצד פועלים אתרי קאשבק. מי שרוצה מוזמן לקרוא את הפוסטים האלו:

שימוש במספר אתרי קאשבק

עיקרון מנחה בתחום הנסיעות הוא לרכז פעילות למינימום של מועדוני לקוחות כדי שבכל חשבון תהיה יתרה ׳אפקטיבית׳. מתוך עיקרון זה ישנה ההמלצה הכללית לבחור מועדון תעופה אחד בכל ברית ולקרדט אליו את כל הטיסות של אותה הברית – וכך עושים נוסעים מזדמנים רבים (וגם נוסעים תכופים, אם כי להם לפעמים יש מספיק פעילות כדי לתמוך בחשבונות במספר מועדוני תעופה). העיקרון הכללי הזה לא כ״כ נכון לגבי אתרי קאשבק משום שמאתרים אלו ניתן להנות גם אם יש בחשבון יתרה נמוכה. כלומר, מרבית אתרי הקאשבק לא קובעים מינימום משמעותי למשיכת כספים החוצה מהחשבון – ולכן אין מניעה להשתמש במספר אתרי קאשבק באופן שיגרתי.

בשימוש במספר אתרי קאשבק שונים ניתן להנות ממגוון רחב יותר של הצעות בכל עת וממבצעים שונים שמציעים האתרים המובילים. אחוז ההחזר בין האתרים בדר״כ שונה וכך תמיד ניתן לבחור את ההחזר הגבוה ביותר לכל רכישה.

כמובן שיש חיסרון אחד ברור: ניהול חשבונות במספר רב של אתרי קאשבק זו התעסקות יקרה בזמן ולא כ״כ כדאית או נוחה. שניים-שלושה חשבונות זה סביר אבל עשרה חשבונות זה כנראה מוגזם ולא פרקטי.

שלושת אתרי הקאשבק בהם אני משתמש הם ועליהם אני ממליץ בחום: האתר האמריקני של TCB, האתר הבריטי של TCB והאתר האמריקני Ebates.

מבצע הרשמה לאתר הבריטי

אם תירשמו היום – בהליך שלוקח פחות מדקה – תהנו מבונוס של 5 פאונד לאחר שתצברו החזר של 10 פאונד לפחות (תנאי סטנדרטי לבונוסים כאלו).

להרשמה לחצו כאן

גילוי נאות: הבלוג מקבל בונוס נוסף עבור כל משתמש חדש שנרשם ומגיע להחזר מינימלי כאמור.

דוגמאות להחזרים קיימים

בחיפוש זריז באתר הבריטי מצאתי את ההצעות האלו שתקפות כעת:

השאר תגובה

BoardingArea