רבים מקוראיי הבלוג משתמשים באופן שיגרתי באתר C1H. האתר מציע תעריפים נמוכים משמעותית מאלו של אתרי ההזמנות הגדולים ובפרט למלונות יוקרתיים. אני עצמי משתמש באתר לעיתים תכופות ובחודש האחרון השלמתי שהיות שהוזמנו דרכו. לסופ״ש הזה מציע האתר מבצע בלעדי לקוראיי הבלוג


מבצע דומה התקיים בסוף אפריל ותחילת מאי. לאור ההצלחה של המבצע אז, במסגרתו רכשו קוראיי הבלוג תוויקנייה בסכום של מעל 10,000$, מציע האתר הזדמנות נוספת לזמן מוגבל להנות מאותה הנחה (12.5%). הפוסט הזה הוא העתקהדבק של הפוסט על המבצע הקודם.

אני רוצה לציין שגם הפעם, כמו בפעם הקודמת, ההנחה שמוצעת לקוראיי הבלוג מותנית פורמלית בסך מינימלי של הזמנות.

המבצע מסתיים מחר, יום ראשון ה-22 ליולי, בשעה 23:59 (שעון ישראל).

על האתר

C1H הוא אתר הזמנות ׳סגור׳כלומר, לשימושם של חברים רשומים בלבדולכן הוא מסוגל להציג את כל אותם תעריפים מוזלים שמוצעים ע״י ספקים שונים מרחבי העולם. שאר אתרי ההזמנות המובילים, שהם ׳פתוחים׳, מציעים רק תעריפים פומביים במסגרת הסכמים מתאימים עם המלונות. זה לא אומר שבהכרח כל חדר בכל מלון בכל תאריך יהיה זול יותר באתר C1H אבל סה״כ האתר מציע אלטרנטיבה מצוינת למתחריו.

האתר ממשיך לאפשר הרשמה בחינם לקוראיי הבלוג. זו הטבה נהדרת. נרשמים חדשים אף נהנים מקרדיט של 25$ לשימוש באתר (עם תנאי סף), חברות באתר ShopRunner ועוד. שווי ההטבה הוא 99$ לשנה. אם טרם נרשמם לאתרלחצו כאן. ראוי לציין שהבלוג לא מקבל כל תגמול עבור נרשמים חדשים אז לא מדובר בפרסומת.

רבים מקוראיי הבלוג מזמינים לילות באתר באופן שיגרתי וכך גם אני עושה. מלבד המחירים הנמוכים C1H מציע גם שירות מצוין ומבצעים תכופים. החיסרון האמיתי של האתר, לפחות בינתיים, זה ממשק משתמש מסורבל ולא מעוצב בעליל. אבל אני אישית מעדיף דבר שנראה רע ועובד מצוין על דבר שנראה מצוין ועובד רע.

האתר גם מפעיל תוכנית BRG מצוינת ונוחה מאוד לשימוש. אני ממליץ עליה בחום וסקרתי אותה בפוסט נפרד.

המבצע הבלעדי

באופן שיגרתי האתר מוכר תוויקנייהאו, קרדיט לשימוש באתר, אם תרצוללא כל הנחה או בהנחה מקסימלית של 10% בלבד (עם מינימום רכישה של 500$). 

אז הנה הצעה בלעדית לקוראיי הבלוג: הנחה מוגדלת של 12.5% ברכישת תוויקנייה בסכום של 1000$ ומעלה.

כלומר, שלמו 875$ בלבד וקבלו קרדיט לשימוש באתר בסך 1000$. מדובר בחיסכון של 450 ש״ח, לפחות.

האותיות הקטנות:

 • תוויהקנייה של אתר C1H אינם מוגבלים בזמן.
  – – –
 • אין צורך להשתמש בכל היתרה ׳במכה אחת׳. קרדיט עודף יישאר בחשבון.
  – – –
 • ניתן לרכוש תוויקנייה במתנה עבור אחר אך לא ניתן להעבירם בין חשבונות.
  – – –
 • מינימום רכישה: 1000$. ניתן לרכוש כל סכום מעבר בכפולות של 100$.
  – – –
 • פורמלית לא ניתן להשתמש בתוויקנייה כדי לשלם על הזמנות שהוזלו באמצעות תוכנית ה-BRG. זה על תקן ׳אין כפל מבצעים והנחות׳. בפועל לקוראיי הבלוג היו הצלחות בעניין הזה.
  – – –
 • למיטב ידיעתי שימוש בקרדיט, כלומר בתוויקנייה, אינו מונע צבירת מיילים עבור מי שמנוי על תוכנית צבירת המיילים באתר (אינה חינמית, פרטים כאן).

מעוניינים לרכוש תוויקנייה?

זה כל מה שצריך לעשות:

 1. שילחו אלי מייל בהקדם וציינו בו את שמכם המלא ואת סכום תוויהקנייה שברצונכם לרכוש. המייל שלי: lior@flying-out.com
  – – –
 2. ביום שני הקרוב, בהינתן שיושג מינימום ההזמנות הנדרש, אעביר את פרטי הרוכשים למנהל הרלוונטי באתר C1H ובמקביל אעדכן את הרוכשים במייל.
  – – –
 3. כל רוכש ייקבל בקשת תשלום מאתר C1H ויוכל לשלם את הסכום הנדרש באמצעות כרטיסי אשראי במערכת התשלומים אונליין. מי שמעדיף יוכל לבצע את התשלום בשיחה טלפונית עם שירות הלקוחות או למסור את הפרטים במייל (אבל עדיפה האפשרות הראשונה…).

זה הכל!

לסיכום

בעיניי המבצע הנוכחי הוא הזדמנות מצוינת לרכוש תוויקנייה בהנחה נוספת ולהוזיל הלאה הזמנות עתידיות באתר C1H שגם ככה מציע מחירים נמוכים באופן יחסי. אני שמח שקוראיי הבלוג יכולים לקבל הנחה נוספת על ההנחה הפומבית הגבוהה ביותר ואפילו אם מדובר בתוספת צנועה יחסית של 2.5%.

כולי תקווה שתהיה היענות ערה למבצע הנוכחי כדי לעודד את אתר C1H להמשיך ולהציע מבצעים בלעדיים לקוראיי הבלוג עם הנחות נוספת וגדולות אף יותר.

7 תגובות

 1. אסף

  אין על האתר הזה CH1- ממש דובדבן טעים ומתוק מעל הקצפת. הנחות מצוינות, BRG מעולה ורוברט הגדול מכולם שתמיד עוזר .

  לגבי מאיר – אם השאלה שלך הייתה אם לליאור יש מזה משהו – אז זה באמת לא מכובד בטח לא בצורה כזאת פרובוקטיבית – כל עוד שאתה מקבל הנחה ועוד גדולה ומכובדת (ואתה לא יוצא ניזוקׂ) – ואם הוא מקבל אז מגיע לו על כל מה שהוא עוזר ודואג לקוראים פה לטיפים שלא יסולו בפז – ואני בטוח שהוא לא מקבל כלום (ואם כן אני מפרגן בענק)
  אם הכוונה שלך מה יוצא לך מזה – אז יכולת לקרוא את הפוסט (העברית הייתה ברורה!)
  אני מציע שנתרכז בדברים שאנחנו מרוויחים מהבלוג הזה ולא מפנקסנות מיותרת ולא מכובדת.
  תודה !

  הגב
 2. דני

  איך אתר הזה בהבטחת הלקוח
  בכל הנוגע ליחסים עם המלון
  בעיות
  ביטול הזמנות
  תקלות במלון
  וכדומה

  הגב
  • אסף

   אתר מצוין אמין לחלוטין – יש לי לפחות כ 15 הזמנות שביצעתי בפועל הן באירופה והן באסיה, שבכולן הכל היה לשביעות רצוני, ולא הייתה כל תקלה.
   לא יצא לי לבצע ביטול במלון כלשהו – כך שאין לי תשובה לגבי נושא זה , אבל בכל הזמנה בהתאם למחיר החדר אתה יכול לראות עד מתי ניתן לבטל.
   הדבר החשוב ביותר זה שירות הלקוחות שלהם – הם עונים לך תשובה תוך 10 דקות למייל שלך.

   הגב
  • יניב

   גם אני מצטרף להמלצות כאן, הזמנתי מספר פעמים דרכם ותמיד יצא משתלם ולשביעות רצוני.
   היה לי מקרה אחד שקיבלתי ואוצ'ר עם טעות במספר האורחים וסוג החדר, לקח טיפה פינגפונג במיילים לסדר את זה אבל זה סודר.
   פעם נוספת היה לי בעיה במלון בארץ (אשמת המלון לחלוטין), פניתי לשירות הלקוחות לעזרה ורוברט עשה מעל ומעבר לדאוג לי. (אגב אולי בטעות ואולי לא, אך לא גבו ממנו מע"מ במלון בארץ..)

   הגב

השאר תגובה