מועדון התעופה MileagePlan

חברת תעופה: Alaska Airlines

ברית תעופה: אין.

לפתיחת חשבון: לחצו כאן.

סטטוס גבוה: MVP > MVP Gold > MVP Gold 75K

Alaska Airlines Logo

הדרך לסטטוס גבוה: צבירת מיילים לסטטוס או קטעי טיסה במהלך שנה קלנדרית. נדרשת כמות נמוכה יותר של מיילים עם טיסות של אלסקה איירליינס עצמה לעומת טיסות עם השותפות של החברה (או שילוב ביניהן).

תוקף הסטטוס: עד ה-31 לדצמבר בשנה שלאחר זו שבה הושג הסטטוס.

צבירת מיילים: מבוססת מרחק טיסה. סה״כ המועדון נדיב מאוד בצבירת המיילים שהוא מציע בטיסות עם השותפות של אלסקה – גם במחלקות כרטוס של מחלקת התיירים וגם במחלקות כרטוס של מחלקות הפרימיום. לאלסקה יש אוסף מרשים של חברות שותפות איתן ניתן לצבור (ולממש) מיילים.

מימוש מיילים: ע״פ שיטה אזורית ייחודית שבה קיימת טבלת מימוש ייחודית לכל אחת מהשותפות של אלסקה. מרבית הטבלאות אטרקטיביות מאוד ובפרט זו של קתאי-פסיפיק. המועדון לא גובה היטל-דלק על כרטיסי בונוס כמיטב המסורת האמריקנית.

תוקף המיילים: אין תוקף כל עוד החשבון פעיל. חשבון פעיל הוא כל חשבון שהייתה בו פעילות כלשהי, אפילו המינימלית ביותר, ב-24 החודשים האחרונים.

צבירת מיילים באמצעות כרטיסי אשראי ישראלים?

לא.

האם המועדון מציע יתרון מיוחד לנוסעים ישראלים?

לא.

לאיזה נוסעים מתאים המועדון?

המועדון מתאים במיוחד לנוסעים המרבים לטוס ספציפית עם החברות השותפות של אלסקה איירליינס – בין אם במחלקת התיירים או במחלקות הפרימיום – ובפרט לנוסעים תכופים שמסוגלים להגיע לסטטוס גבוה. הסטטוס הגבוה ביותר של אלסקה אטרקטיבי במיוחד וכולל לא מעט הטבות מעניינות, אם כי הטבות הסטטוס של המועדון מוגבלות במידה בטיסות של החברות השותפות.

קישורים שימושיים:

צבירת מיילים מטיסות אלסקה איירליינס

צבירת מיילים מטיסות עם החברות השותפות

טבלאות מימוש כרטיסי בונוס בין המזרח התיכון לצפון-אמריקה

הטבות לבעלי סטטוס גבוה

טופס בקשת מיילים מטיסות ישנות

יצירת קשר עם מועדון התעופה

כל הפוסטים שבהם הוזכר מועדון התעופה בבלוג

BoardingArea